Володимир Дубинський: «У спорті завжди є куди прагнути!»

11-2-2019

Україна вважається аграрною країною з великим потенціалом, вона є хорошою промисловою державою, але ніяк не спортивною. Звичайно, є винятки, і в Олімпійських іграх отримували золото українці, але це буває рідко.

Рекомендуємо Владимир Дубинский

Саме тому небайдужі до спорту бізнесмени інвестують в нього, таким є Володимир Дубінський, які відповів на всі питання щодо спорту в інтерв’ю. Володимир інвестував у баскетбольну спортивну команду» Прометей», але не для заробітку. Як він стверджує, на цьому не реально заробити, тільки якщо ти не володієш всесвітньо відомим клубом. Хоч СК «Прометей» не відомий на весь світ, зате в Україні про нього говорять. Ця команда стала кращою в Кам’янському. Складність створення будь-якої команди і залучення в командний спорт людей полягає в тому, що професіоналів мало. Адже мало того, що спорт не розвивається, так ще й всі професіонали їдуть працювати в закордонних клубах. Їх можна зрозуміти, адже в Україні не ті умови і перспективи, яких чекають молоді спортсмени.

Володимир стверджує, що складно розвивати спорт там, де немає спортивних комплексів і шкіл. Тому він сам створив школу, і дуже вдячний Михайлу Бродському і Андрій Білоусов за те, що вони продовжують будівництво спортивного комплексу в Кам’янському «Євробаскет». Адже подумайте самі, якщо в спортивній секції працюють професійні тренери, вона оснащена всім потрібним інвентарем – діти захочуть її відвідувати. Саме це посилить їх пристрасть до спорту і допоможе виховати кращих спортсменів. Якщо звернути увагу на СК «Прометей», то його комплекс також чекає реконструкції. Потрібно провести колосальну роботу, в яку інвестує Володимир. Він вкладає усього себе в цей комплекс і в команду, адже вірить, що в України велике спортивне майбутнє. Так яке ж воно, це майбутнє? Володимир вважає, що в цьому питанні головне не зупинятися і залучати нових людей. Що ж стосується майбутнього «Прометея» незабаром буде створена жіноча баскетбольна команда. Адже спорт не тільки для хлопчиків. Також Володимир думає про створення бадминтонных і гандбольних секції, адже ці види спорту цікаві, але, на жаль, не розвиваються в Україні належним чином. Також Дубинський планує реалізувати програму «В кожен двір – баскетбольний щит», природно, запропонувавши це місцевій владі. Адже до спорту повинні залучати в першу чергу вони, так як їх завдання дбає про майбутнє країни і міст.