Вчимося писати любовні романи


Лаври Макнот не дають тобі спокою. Чоловік пише другу докторську дисертацію і в ліжко забирається під ранок — поспати. Тобі 36, діти начебто підросли, а зайнятися чимось треба. Бойфренд — сисадмін і сексом вважає встановлення Лінукса. Простіше кажучи. Рекомендую перейти

Ти вирішила написати любовний роман. Правильно-правильно, не треба соромитися! Мільйони домогосподарок мріють про пристрасті, але лінуються писати. Їм лише б читати! Не хвилюйся, читачів все одно більше, ніж письменників, читають швидше, ніж пишуть. Так що за справу!

1. Тобі знадобиться Героїня. Вибирай з декількох стандартних типажів.
— Хуліганка. Руда, зеленоока. IQ =10. Улюблене заняття — їздити верхи/лазити по деревах/бродити по джунглях, вивчаючи алігаторів/патрулювати міські джунглі, виловлюючи хуліганів. Пишні груди і репутація шибеника — ось перші ознаки хуліганства. Кузени в захваті від неї і тягають з собою на рибалку. Батьки мріють видати заміж або щоб скоріше здох… е… заспокоїлася. Герой мріє покласти у ліжко і там відшмагати.

— Ангел. Золоті хвилясті кучері обрамляють ніжний рум’янець, блакитні або зелені очі сяють наче роси на пелюстках. Пишні груди здіймається при диханні. Апетитна попка колишеться при ходьбі. IQ= -5. Сиротинушка, не має або одного з батьків, або обох. На її ніжних, тендітних плечах лежить честь і капітал родини, але про це ніхто не здогадується. Може мати брата, бойового, але серйозного, або сестру — дрібну копію, але розбишаку. Один з варіантів — вдова з дитиною. Незважаючи на те, що вона веде всі справи сама, дурна до неподобства (ти напишеш — наївна). Тому її з легкістю обманюють головний лиходій, дрібний злодій і вже тим більше Герой.

— Сніжна королева. Світлі, можна короткі, волосся, сині, можна зелені очі. Худа, одягнена непомітно, по-діловому, але еротично. IQ цілих 20. Тримає в страху і поваги всіх підлеглих. Прізвиська — Крижана стерво, Залізна діва, Шефиня, Міс Цегла-2008. Не молодше 28 років. Стара діва, або розлучена. Колишній чоловік — худоба і переслідує її. Зневажає чоловіків і конкурентів.

— Ельф. Чорне волосся, причому синяво-чорні, очі сині, фіалкові, рідше сірі або зелені. Можна і карі, але називати виключно «горіхові»! Жодних карих очей у любовному романі! IQ =15. Любить книги, дітей, Героя. Останнє почуття ретельно приховує. Її люблять підлеглі, причому ніжно і самовіддано. Вона намагається їх врятувати від чого-небудь. Місця проживання — дикі ліси, маленькі ферми і пилові бібліотеки.

2. Головне в книзі — це Герой. Тут варіантів менше. Він брюнет, очі сірі або сині. Високий, думаю, тут ти сперечатися не будеш. У Героя повинні бути дві великі речі — сам і член. А, так, ще капітал. Ну, він і не повинен бути великим — він повинен бути величезним. Причому бажано з самого початку. Ну можна мати літнього родича. Ну хоча б гучний титул або коня, пару пістолетів і ранчо.
Герой повинен бути брутальним. Тут є кілька способів.
— Шрам. Краще на обличчі. Всі навколишні будуть боятися, і тільки героїня здогадається, що шрам не кусається. За це герой її і полюбить.
— Національність. Досить підібрати її досить виграшну, і брутальності буде — хоч відбавляй. Можна взяти шотландця, італійця, грека чи російської. Деякі примудряються прилаштувати цигана, араба або мексиканця.
— Прізвисько. На демонічну або готичну тематику. «Диявол», «Люцифер», «Граф-демон», «Чорний лицар», «Чорний пірат», «Чорний Дракон», «Чорний медвед» — більше чорного в описах Героя! Це так брутально!
— Професія. Пірат, звичайно. Що тут думати. Якщо вже зовсім не влаштовує, можна зробити його розвідником або поліцейським. Ну і мільйонером, звичайно, — в цьому випадку можна обійтися без професії взагалі.
Ще у Героя повинен бути характер. Причому, характер досить складний — в тому сенсі, що таку сволоту описати взагалі важко. Для початку він повинен вміти грубіянити оточуючим, грубо відшивати штабеля красунь, при тому залишаючись великим бабієм… що ще? Ну звичайно зневажати Героїню. Причому грунтовно. Якщо Героїня моргне, він вирішить, що будує вічка, якщо засміється — значить, фліртує, якщо відповіла на поцілунок — отже, вона повія, якщо веде справи з чоловіками, значить, вона з ними спить, якщо сидить в замку і не висовується — то коханець у неї з прислуги.
По ходу розповіді Герой повинен: зґвалтувати Героїню, причому пишатися цим; приревнувати Героїню — і чим більше необґрунтовано, тим більше принижено буде вона просити у нього вибачення; потрапити в підступну пастку Злодійки, яка гола залізе в подружнє ліжко або на коліна до Героя виключно для того, щоб Героїня поглазела.
3. Ще нам знадобляться Лиходій і Лиходійка. Лиходій ненавидить Героя і хоче Героїню, Лиходійка, зрозуміло, навпаки. Вони ненавидять один одного, але сплять разом, тому що Лиходійка любить жорсткий секс. Їх функція — змушувати ревнувати Героя і Героїню, а під кінець викрасти останню, неодмінно вагітну.
4. Друг Героя, подруга Героїні, брати і сестри. Вони потрібні для того, щоб підказати як одягтися, надати жилетку, натворити чого-небудь негарного, щоб їх виручали, а так само для того, щоб розповідати людям, що Герой і Героїня давно вже закохані один в одного. Тому що, якщо судити по відносинам останніх, можна запідозрити що завгодно, тільки не любов.
5. Постільні сцени. Ні в якому разі не називай речі своїми іменами. Ну і що з того, що смішно вийде? Зате цензурно. Так, і пам’ятай, на початку роману вони повинні відбуватися проти волі героїні, в середині — проти волі героя.
6. Пара фраз: «Ти…ти нахаба, розпусник… — Так, а ще нахаба і бабій». Якщо в діалогах Героїв жодного разу не зустрілися ці фрази з невеликими варіаціями — вважай у тебе неформат.