Дизайн постерів для зовнішньої реклами: що можна, а що не можна?

3-8-2019

Якщо ви хочете провести успішну рекламну кампанію, то повинні задуматися всерйоз над дизайном постера для білборда. Адже від нього залежить результат реклами. Щоб розробити дизайн рекламного сюжету, найкраще, звернутися до професіоналів, які добре знають ринок в певному місті.

Компанія «Банга Медіа» успішно займається розробкою і розміщенням реклами на білбордах, сітілайтах та сітіскроллах. Тому ми звернулися до фахівців компанії «Банга Медіа», щоб розкрити деякі секрети правильно складеного постера. Адже в основі його розробки лежить кілька фундаментальних принципів. Тому дуже важливо знати, що добре використовувати, а що не слід при створенні сюжету.

Що використовувати для створення реклами?

  • В першу чергу, важливо пам’ятати, що зовнішня реклама — це візуальна інформація.

Щоб вона добре сприймалася потенційними клієнтами, її зображення повинно бути високої якості. Тому для створення фотографії використовуйте послуги професійного фотографа і дизайнера, які зможуть розробити сюжет і ефектно відобразити його на фотографії. Якщо у вас немає можливості замовити послуги фотографа і дизайнера, то перегляньте наявні варіанти на стоці.

  • Друге правило — це добре продуманий текст.

Білборд, сітілайт або сітіскролл не можна оформляти у вигляді візитки. Не потрібно намагатися впихнути якомога більше інформації, яку люди будуть просто ігнорувати. Найкращим варіантом буде добре складений слоган до шести слів. Якщо враховувати, той факт, що білборд встановлений в багатолюдному місці з постійно рухомим транспортом, люди просто не встигатимуть прочитати велику інформацію на ньому.

  • Третя рекомендація — пропорційне співвідношення всіх елементів в дизайні.

Помічено, що правильно обрана висота букв — це запорука прочитаної інформації. Для горизонтальних постерів потрібно вибирати висоту 1/6, а при вертикальному розташуванні — 1/18. Важливо пам’ятати, що це не правило, а рекомендація. При складанні постера, якщо необхідно і доречно можна міняти висоту шрифту, товщину символів, використовувати зарубки і різну контрастність.

Чого не слід використовувати для зовнішньої реклами?

  • Не слід нехтувати загальноприйнятими етичними нормами.
  • Не можна надавати невірну інформацію або неправдиві фотографії.

Якщо ви захочете здивувати споживачів і перейдете кордон загальною моралі, то це викличе більше негативну реакцію. При тому що в наслідку виштовхнути негатив з голови людей буде досить складно.