КамАЗ-43261 (Евро-1, 2) — вантажівка з високими показниками керованості

1-4-2019

Бортовий КамАЗ-43261 – це вантажний автомобіль є модифікацією серійного бортового КАМАЗ-4326 і має таку ж колісну формулу 4х4. На відміну від основної версії ця модифікація має зменшену до 3670 міліметрів колісну базу, інші ж характеристики, крім габаритних, практично ідентичні. Вперше бортового КамАЗ-43261 був представлений на конкурсі «Національна безпека-2003» в рамках минулої в Москві 7-й Міжнародній Виставки «Интерполитех-2003», де був удостоєний медалі «Гарантія якості та безпеки».

Випускався бортовий КамАЗ-43261 серійно з 2003-го року для потреб армії.

КАМАЗ-4326 — це вантажівка з дуже високими показниками керованості. Дана модель почала виготовлятися спеціально на замовлення Міністерства Оборони, але завдяки своїм хорошим технічним показникам, автомобіль почав робити і в цивільній комплектації, де він досить успішно використовується і по сьогоднішній день.

КАМАЗ-4326 прекрасно почуває себе на повному бездоріжжі, легко долає на шляху всі перешкоди у вигляді вибоїн і інших нерівностей. За маневреності у вітчизняній машини майже немає конкурентів не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Ця вантажівка привертає увагу зарубіжних фахівців досить довгий час, причому знаходяться навіть іноземні інвестори, які із задоволенням вкладають гроші в розвиток КАМАЗ 4326. Вантажівка оснащений дизельним силовим агрегатос з турбонаддувом. Його потужність становить 240 кінських сил. За нормами європейської екологічної безпеки він підходить під стандарти Євро-2.Машіна має два паливних бака, ємність яких складає 125 і 170 літрів.

Вантажопідйомність цієї моделі автомобіля становить 3,3 тонни. Коробка передач автомобіля механічна, п’ятиступінчаста, двигун потужністю 240 к.с.

Якщо ви є власником автомобіля КАМАЗ 4326, ми пропонуємо запчастини і деталі з сертификатом якості на вашу вантажівку за низькими цінами.

Інтернет-магазин «БАНГА» вже близько 8 років займається продажем оригінальних автозапчастин з бистрою доставкою по Україні. Наша компанія є офіційним дилером заводу КрАЗ, завдяки чому поставляє автовласникам оригінальні комплектуючі на КРАЗ, МАЗ, КАМАЗ, ГАЗ, ЗІЛ. , а такє ми пропонуємо придбати у нас деталі на популярні моделі іномарок і авто країн СНД. На всі запчастини діє гарантія якість згідно ТУ виробника.

Купуючи товари в «БАНГА», покупці можуть скористатися великими перевагами нашого сервісу

Інтернет-магазин «БАНГА» є одним з лідерів з продажу автозапчастин в Україні. За цей час ми значно розширили наш асортимент, а сервіс продажу і обслуговування знаходиться у нас на найвищому рівні.