КамАЗ-6522/2009

12-17-2018

КАМАЗ-6522 — самоскид підвищеної прохідності з колісним компонуванням 6 × 6. Всюдихід може перевозити до 19 тонн сипучих вантажів, а також може тягнути причіп масою до 14 тонн.

У 2009 модель КамАЗ-6522 оновили та модернізували. Найбільших змін зазнала кабіна вантажівки, а також двигун що відповідав підвищеним екологічним стандартам.

Габарити вантажівки залишилися аналогічними. Самоскид має довжину 7,880 м, а ширина і висота складають 2,5 і 3,28 м відповідно. Споряджену масу автомобіля – 13,95 т. Повна маса 33,1 т, з яких 7,5 т доводиться на передній міст, і 25,6 т — на задній.

Проте нова версія комплектується V-подібний 8-цилідровий дизельний двигун, що відповідає екологічним нормам Євро-3. Робочий об’єм двигуна – 11,7 літра, а потужність – 235 кінських сил. Або дизельний V-подібний 6-цилідровий двигун E-4 Cummins ISLe 375, об’ємом 8,9 л здатний розвивати 375 кінських сил. Це позитивно позначається на динаміці і тягових характеристиках, а також в умовах бездоріжжя.

З 2009 року КамАЗ-6522 комплектується модернізованою кабіною на чотири точковій пнемо підвісці, яка забезпечує максимальний комфорт, знижує рівень вібрації і розгойдування під час їзди. Цей механізм дає можливість регулювання і утримування кабіну на необхідній висоті, незалежно від завантаженості автомобіля. За рахунок збільшення розміру коліс автомобіль відчутно «виріс».

Зовнішньо КамАЗ-6522 також змінився. Автомобіль отримав цільне вітрове скло і нові обтічники з боків і на даху кабіни, які не тільки помітно поліпшили його аеродинамічні властивості, а й зробили авто більш стильним. Ручки отримали нову форму і виготовлені з пластику. Бампер теж пластиковий, пофарбований в один колір з кабіною. Чудовим доповненням нового іміджу вантажівки стала повністю змінена оптика, вбудована в бампер: основна фара, габарит і поворотник конструктори розмістили в єдиному блоці. Галогенові лампи і протитуманні фари, передбачені стандартною комплектацією, забезпечують гарну видимість в нічний час і в похмуру погоду. Безпека руху підвищилася за рахунок появи сферичних дзеркал, що надають можливість огляду мертвих зон.

В результаті використання сучасних технологій і якісних матеріалів для шумо- і теплоізоляції значно підвищився рівень комфорту. Приладову панель конструктори повністю модернізували і нанесли антиблікове покриття. Приладова панель розташована ергономічно, тому водієві не треба відволікатися від дороги в пошуках потрібної функції. Система рульового управління включає гідропідсилювач, а рульову колонку можна регулювати в двох напрямках — по висоті і нахилу. Додатковий комфорт водієві і пасажирам забезпечують зручні і м’які сидіння. Водійське крісло має чотири рівні регулювань і обладнано пневматичною підвіскою GRAMMER.

Кабіна оснащена модернізованою системою вентиляції і потужним обігрівачем, що гарантує швидкий нагрів салону взимку.