кастинг діти україна

3-8-2019

кастинг дети украина
Стабільна версія була перевірена 18 лютого Є неперевірені зміни в шаблонах або файлах. Стабільна версія була перевірена 18 лютого Є неперевірені зміни в шаблонах або файлах.
Також хочемо вам порекомендувати
У цього терміну існують і інші значення, див З третього сезону від 7 до 14 років. Концепція проекту: до дітей ставляться як до дорослих артистів. Всі учасники співають наживо, під акомпанемент оркестру. У шоу беруть участь діти віком від 7 до 14 років (включно). До часу виходу на екрани дитячого три наставника. Кожен з них вибирає свою команду по 15 виконавців — всі учасники змагаються за право залишитися на проекті. Формат насамперед тим, що одну пісню співають не вдвох, а втрьох. Це зроблено за рекомендацією дитячих психологів, так як в такому випадку вибувають відразу двоє, і дитині легше пережити стрес. Також в кожному поєдинку бере участь лише одна команда. За результатами етапу наставник вибирає двох фіналістів. Переможця обирають глядачі шляхом телефонного та sms — голосування під час фінальної програми. З другого сезону замість півфіналу був доданий етап , який починався відразу після закінчення поєдинків. На ньому п’ять залишилися в проекті учасників співають ті пісні, які вони виконували на сліпих прослуховуваннях.
Ведучих програми двоє: один веде програму на сцені, інша допомагає юним учасникам налаштуватися перед виступом. У двох сезонах допомагала хлопцям Катерина Осадча, а її співведучим в першому сезоні був Андрій Доманський. У другому, третьому і четвертому сезонах провідним став Юрій Горбунов. Пізніше став відомий оновлений склад тренерів. Ними стали Тіна Кароль, Наталя Могилевська і Потап. У ролі ведучих виступили Юрій Горбунов та Катя Осадча. У супер — фіналі, який пройшов 1 березня в прямому ефірі телеканалу 1 1, взяли участь Анастасія Багінська, Роман Сасанчин і Михайло Цар. За результатами їх виступу і нового голосування телеглядачів переможцем був названий Роман Сасанчин[ 5][6]. В ефірі на каналі 1 1 з 2 жовтня.
Основна стаття: Голос.
Перевірено 22 квітня . Перевірено 25 травня . Перевірено 3 березня . Перевірено 3 березня . У цій статті або розділі є список джерел або зовнішніх посилань, але джерела окремих тверджень залишаються неясними через відсутність виносок. Твердження, не підкріплені джерелами, можуть бути поставлені під сумнів і видалені. Ви можете покращити цю статтю, внісши більш точні вказівки на джерела.
Текст доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution — ShareAlike; в окремих випадках можуть діяти додаткові умови.
Шаблон: Телепередача»,».
Шаблон: Картка»,».