Ольга Данка про те, як стати телеведучою

3-18-2019


Оля Данка — незмінна ведуча програми «Стилістика» розповідає нашим читачкам, як робила свою кар’єру і які підводні камені чекають на тих, хто планує повторити її шлях.
Будь-яка історія починається з мрії. З самого дитинства я мріяла стати телеведучою, але поняття не мала як потрапляють в заповітний блакитний екран. І все ж відчуття того, що коли-небудь я опинюся по ту сторону не покидало мене.
Хочу порекомендувати кращу школу щоб стати телеведущоюhttps://startime.ua/schoolcourses/shkola-televedushhih

З 13 років я була в модельному агентстві Слави Зайцева, брала участь у показах — здавалося б, шлях до слави відкрито! Проте у 16 років, незважаючи на вигідну пропозицію від скаута Георгія Джікідзе, в свій час відкрив Наталю Водянову, я зробила вибір на користь вступу в університет. Звичайно, багато хто скаже, що вчитися ніколи не пізно, але мені щиро хотілося дізнатися наш внутрішній світ, з чого ми складаємося і як працює наш організм, так що відкладати навчання у медичному Вузі не хотілося.

На 3-му курсі я почула про те, що йде набір в школу телебачення Останкіно. Я зрозуміла, що це те місце, де б мені дуже хотілося вчитися. Цілий рік я була занурена в останкінську атмосферу, спілкувалася з корифеями телебачення, відвідувала всі програми, пробувала себе в кадрі і в радіоефірі.

Пам’ятаю, як на нашому потоці журналіст Ніна Звєрєва, голова ТЕФІ, влаштувала конкурсів стэндапов. Переможця обирали самі студенти шляхом прямого голосування і моя зовсім не виграшна новину про конкурс міс Останкіно посіла 3 місце тільки завдяки оригінальній подачі. Це дало мені віру, що я не безнадійна

Під час практики, на відміну від багатьох дівчат, які прагнуть потрапити на федеральні канали та музичні програми, я вирішила вибрати вузьку область, в якій що-то розумію: я попросилася в медичну програму. Пропрацювавши 1 місяць в ролі редактора на каналі ТДК, я стала ведучою програми «Ваш Доктор». Це був колосальний досвід, оскільки вона виходила в прямому ефірі! Це хвилювання, трепет я запам’ятала на все своє життя. Рекомендую кращу школу щоб стати телеведущим https://startime.ua/


Якщо ви замислюєтеся про кар’єру телеведучої, відразу визначте теми, в яких ви розбираєтеся, і можете бути компетентніше інших

З модою, треба сказати, я ніколи не втрачала зв’язок: брала участь у всіх тижнях моди в якості моделі. Тому, почувши про кастинг на роль кореспондента в програму про світські події і модних новинах, я відразу ж вирушила туди. Творці програми швидко звернули на мене увагу. Думаю, допомогло те, що я завжди сама писала матеріали, була готова вирушити на зйомку у будь-який час, а моє величезне бажання працювати і розвиватися було очевидним для всіх. Так я стала віджеєм, вела щоденник тижня моди, улюблену «Стилістику».

Сьогодні я з упевненістю можу сказати, що з моєю появою в програмі глядач став розуміти, що модно і актуально. Ми розділили випуски на авторські рубрики — «Тренди», «Модна інструкція», щоб з усіх боків описувати те, що цікаво нашої аудиторії. Весь матеріал я як і раніше пишу сама. Так, доводиться переглядати сотні показів, вивчати пости багатьох відомих блогерів, але я мріяла про це з дитинства і зробила все, щоб мрії стали реальністю.

Так що всім, хто не розлучається зі своєю мрією стати телеведучою, я можу сказати одне: якщо ви дійсно цього хочете — дерзайте!