Користь волоського горіха

6-5-2019

Польза грецкого ореха
Якщо виникли побажання, питання, можливо проблеми, пишіть.
Також хочемо вам порекомендувати перейтивыбирайтут
Ця електронна адреса захищена від спам — ботів.
Дата публікації:.
Поділися з друзями. У цих продуктах міститься велика кількість жирів, білків і вуглеводів, при цьому жири є ненасиченими, практично не містять холестерину. Також в ядрах волоського горіха містяться амінокислоти, безліч вітамінів і мінеральних речовин.
Користь волоських горіхів особливо проявляється при лікуванні і профілактиці різних захворювань. Так, ці чудові ядерця допомагають при нервових розладах, застуді і захворюваннях серцево — судинної системи. Чим корисні волоські горіхи, так це тим, що корисно з’їдати їх жінкам після пологів, що годують матерям і хворим після операцій, травм і важких захворювань. Крім того, вони володіють здатністю зниження артеріального тиску, зміцнення печінки і допомогу в позбавленні від глистів. Регулярне вживання цього горіха зміцнює пам’ять і покращує стан імунної системи. Жителі Кавказьких гір, регулярно вживаючи волоські горіхи, відзначають доброчинний їхній вплив на зір та чоловічу потенцію. Цей факт важливий не тільки для горян. У давнину суміш з волоських горіхів, рута та інжиру вважали відмінним протиотрутою, крім того ці горіхи використовували для зупинки кровотеч. Цікаво, що користь приносять не тільки самі ядра горіхів, але і внутрішні перегородки, шкірка і листя, в яких вітаміну с і каротину знаходиться не менше, ніж у шипшині. Надзвичайно корисні настоянки з волоського горіха, які використовуються для лікування і профілактики багатьох захворювань, зокрема при проблемах з серцево — судинною системою і травленням.
Однак при надмірному і невмілому користуванні, може принести волоський горіх шкоди. Так цей продукт є алергеном і людям, страждаючим алергією, потрібно споживати його з великою обережністю. У разі, якщо тривожних симптомів не виявлено, можна потроху збільшувати дозу прийому горіха, не зменшуючи при цьому пильності. Обережно до прийому горіхів потрібно ставитися особам, страждаючим захворюваннями підшлункової залози, кишковими захворюваннями в гострій стадії і при підвищеної згортання крові. При цьому, як вважають деякі лікарі, щоб волоський горіх приносив користь, його потрібно ретельно пережовувати і вживати в день не більше п’яти ядерець. Цієї кількості буде досить, щоб крім усього іншого, надійно захистити організм від радіації. Також потрібно пам’ятати, що не варто вживати волоські горіхи, покриті цвіллю, так як під дією грибка цвілі виробляються афлатоксини, які можуть призвести до виникнення ракових захворювань.