Чесно – це громадський рух, пов’язаний з політикою

12-3-2018

Важко знайти особу, котра була б абсолютно байдужою до політичного життя. Хтось напряму пов’язаний з цим напрямком діяльності. Дехто лише під час виборів проявляє свою громадянську позицію. Навіть, люди котрі вважають себе аполітичними, апріорі не можуть такими бути.

Все-таки кожен громадянин країни залежить від політиків, законів, котрі ними приймаються. Ніхто не повинен залишатись осторонь. Тим більше, враховуючи ту ситуацію в державі, що спостерігається на даний час.

Найбільша проблема сучасної політики це обман, за ангажованість чорний піар. Середньостатистичному громадянину надзвичайно важко зрозуміти, котрому кандидату дійсно варто довіряти. Переважна більшість засобів масової інформації є підконтрольні певній політичній силі, або конкретному олігарху. Як результат, можна констатувати факт необ’єктивності. Відповідно, потенційний виборець не усвідомлює, як відноситись до тієї чи іншої особи.

На сьогоднішній день є варіант, завдяки котрому кожен зможе оперативно дізнаватись актуальну інформацію про певного кандидата.

Чесно – це громадський рух із сайтом chesno.org, відкритий для всіх. Не потрібно мати якогось особливого дозволу, аби відвідувати ресурс.

Функціонує рух згідно декількох принципів. Можна виділити 3 з них. Перший – об’єктивність і незаангажованість. «Чесно» ніколи не співпрацював і не буде співпрацювати з будь-якою політичною силою. Навіть, якщо програма партії імпонує його учасникам. Це головний принцип.

Другий важливий момент – правдивість наданої інформації. Не може бути й мови про те, аби займатись «чорним» піаром. Будь-які дані ретельно перевіряються і лише після цього публікуються на офіційному ресурсі. Важливо не просто піднести інформацію в потрібному контексті, але й бути впевненим в том, що ця інформація повністю відповідає дійсності. Рух не має на меті свідомо когось «поливати брудом».

Третій аспект – масштабність. Під ним необхідно розуміти те, що організація функціоную по всій території країни. Тобто, дізнатись правдиву інформацію можна про кандидата, що балотується на посаду мера, сільського голови, депутата районної чи обласної ради і не тільки.

Це надзвичайно важливий нюанс, адже кожен громадянин має право знати, що представляє з себе конкретна особа. «Чесно» — рух, завдяки котрому тисячі українців змогли зробити правильний вибір і ніколи не пожаліють про прийняти рішення.

Джерело: https://www.chesno.org/