Чому вивчення англійської мови так важливо для твоєї кар’єри?

8-1-2019

Незалежно від того, звідки ви, якщо ви мрієте працювати у великій організації, ви, напевно, зрозуміли  важливість ефективного спілкування англійською мовою. Але існує багато типів англійської мови, які ви можете вивчити. Нижче наведено кілька причин, чому бізнес англійська особливо важлива в сьогоднішньому глобальному діловому світі та у розвитку твоєї кар’єри. Дійсно, згідно з дослідженням глобалізації англійської мови у 2013 році, 93 відсотки знань працівників зазначили важливість, коли йдеться про вдосконалення їхніх знань англійської мови.

Використання ділової англійської мови швидко зростає

Через нашу дедалі більше пов’язану робочу силу, прийняття універсальної ділової мови стало пріоритетом багатьох компаній у всьому світі. Знання ділової англійської мови дозволяє більш ефективні глобальні операції в результаті більш тісної співпраці та спілкування між працівниками та діловими підрозділами. Бізнес англійською також робить складні взаємодії між компанією, партнерами, постачальниками та її клієнтами більш твердими. Саме тому, згідно з цією інфографікою англійської мови, 80 відсотків світових компаній кажуть, що для успіху в бізнесі потрібна англійська мова.

Бізнес англійською робить вас бажаними для багатомережевої системи управління

Коли шукаєшроботу в глобальній організації, здатність ефективно спілкуватися англійською мовою є так само важливою як і навички роботи закомп’ютером. За даними Harvard Business Review, багатонаціональні корпорації установлюють англійську мову як свою корпоративну мову, серед яких:

Даймлер-Крайслер: Мандати володіють навичками англійської мови як обов’язковим вмінням.

Nokia: підтримує свій мандат англійської мови з глобальними навчальними курсами у більш ніж 40 країнах.

Microsoft: Програма Microsoft MACH допомагає асимілювати міжнародних співробітників.

Це означає, що ви навіть не зможете зробити перший крок до досягнення своєї цілі не маючи англійської мови в переліку вмінь у вашому резюме.

Бізнес англійською є критерієм найму на роботу

Наведені вище компанії та багато інших розуміють, що сильні навички спілкування підвищують ефективність бізнесу. Ось чому деякі компанії вимагають певного рівня англійської мови, перш ніж вони візьмуть до себе на роботу. Багато хто навіть вимагали різні рівні знання англійської мови для певних професій та кар’єрного росту.

Якщо ваша англійська на даний момент не достатньо добра, то це нормально. Вищі керівники із талантом персоналу з управління, активно залучають та навчають нових співробітників, які володіють не тільки базовими знаннями англійської мови, а й просунутими діловими знаннями та навичками. Це пов’язано з тим, що ці працівники допомагають компанії розвиватися та оновлюватися, так як вони розширюють свій світогляд. Існують ділові англійські програми на рівні підприємства, що допомагають покращити ваші знання англійської мови під час роботи.

Англійська підтримує твій успіх

Підвищення у посаді в цьому зв’язаному світі вимагає відповідного удосконалення, тому ви можете оптимально працювати через кордони, культури та часові пояси. Не можна заперечувати, що навички ділової англійської мови є життєво важливими для вашої кар’єри.