Які вироби виготовляють з металу.

5-2-2018

Які вироби виготовляють з металу.
На ваше замовлення ми можемо виготовити конструкції з металу від найпростіших, виконаних з куточка, квадратної труби або арматури, до кованих, високохудожніх виробів, повністю ручної роботи. У нас Ви можете замовити виготовлення не тільки металевих конструкцій, але і будь-яких конструкцій, які поєднують у собі різні матеріали. В залежності від призначення ми можемо виготовити металеві конструкції або вироби з металу, комбінуючи різні матеріали – дерево, скло, полікарбонат, шифер, ДСП, МДФ, натуральний камінь або штучний. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Гибка листа металла.
При необхідності на вироби з металу можуть наноситися різні види гальванічного покриття, звичайно в залежності від їх розмірів і матеріалу. Забарвлення виробів, залежно від вимог замовника, можемо виробляти класичними видами покриттів або порошковим забарвленням. Металеві конструкції можуть бути несучими або декоративними. В залежності від їх функціонального призначення, підбирається відповідний метал і проводиться розрахунок конструкції в цілому і окремих елементів виробів з металу. Застосування сталевих конструкцій дуже широка.
Із сталі різного профілю виконуються ворота, паркани, альтанки, вхідні двері, ангари, сходи і багато іншого. Несучі сталеві конструкції – балки, ферми, ангари, побутовки, кіоски, зимові сади, захисні конструкції, сходи, альтанки. Сталеві зварені станини верстатів, різного устаткування і пристосувань. Конструкційна сталь має багато різних видів та підвидів. На гарячекатаному профілі після виготовлення залишається тонкий шар окалини. Використовують його сплави.