Як вибрати друк на футболках

2-14-2018

Яскравим і неординарним особистостям завжди хочеться виділятися з натовпу. Незвичайні зачіски, зухвалий одяг, нетипова поведінка – все це змушує їх відчувати себе впевненіше і вільніше.
На жаль, не всі люди можуть дозволити собі такий стиль одягу та поведінки. Це може бути пов’язано з вихованням, роботою або віком. Але є одна деталь одягу, що підходить усім людям – футболки з індивідуальним дизайном.Рекомендую печать на футболках киев

Друк на футболках з обраним малюнком або написом допоможе вам виділитися з натовпу і привернути увагу. Готові футболки в магазинах мають нудний і однотипний дизайн.

Написи на футболках діляться на декілька категорій:

Написи можна підібрати по своєму сімейному статусу: Дружина, Чоловік. Її можна доповнити: найщасливіша дружина, найщасливіший чоловік. Додайте трохи гумору: Цей об’єкт охороняється дружиною (чоловіком).Хочу запропонувати печать на футболках

Для дівчат можна вибрати написи, типу: Принцеса, найкраща дівчина. Якщо у дівчини є хлопець, то можна зробити напис з ім’ям хлопця. Наприклад, Сашина дівчинка, Льошина любов.

Для хлопців підійдуть написи, типу, Зроблено в СРСР, Добрий всередині, Цар. Якщо хлопець захоплюється полюванням або риболовлею можна підібрати футболку з відповідним написом. Наприклад, Мисливець-аматор.

Футболки можна зробити з печаткою і для дітей. Для них можна вибрати зображення улюбленого мультиплікаційного героя або фотографію улюбленої іграшки. Написи, які часто вибирають батьки це – Люблю маму і тата.

Для колективних виступів, де потрібні однакові футболки, друк на одязі буде прекрасним виходом з положення.

Замість напису можна вибрати гарний малюнок або орнамент. Для сміливих дівчат підійде картинка у вигляді розірваного футболки, через яку видно груди, а для чоловіків – порвана футболка, під якої видно прокачаний торс. Для дівчат з великими грудьми підійдуть футболки, які роблять акцент саме на грудях.

На футболці можна надрукувати абсолютно будь-який малюнок. Як правило, футболку вам можуть запропонувати готову, або ви можете принести свою. На вибір зазвичай пропонуються майки, футболки та толстовки. Вам варто лише вибрати колір і розмір. Друк на футболці високої якості. Вона довго тримається на тканини, не вицвітає і не вышаркивается. Але для більш тривалого носіння такі речі варто прати на руках, з найменшою кількістю порошку.