Як вибрати книгу в подарунок

2-25-2021

Пам’ятаючи старий девіз «книга — найкращий подарунок», люди, що йдуть в ногу з часом, вибираючи подарунки для близьких і друзів часто керуються новим: «найкращий подарунок — це електронна книга. (Власне, вони мають рацію: переваг у читалок дуже багато).
Також хочемо вам порекомендувати http://lavkababuin.com/
Зараз, напередодні Нового року, ця тема особливо актуальна. Яку ж саме краще купити книгу в подарунок. Вважайте цей матеріал доповненням до головної статті про те, як вибрати електронну книгу.
Категорії людей, про яких піде мова, зрозуміло, досить умовні, але, тим не менш, можуть служити хорошими орієнтирами.
Тут більше всього підходять класичні букридери, створені на основі електронного чорнила з великим і якісним екраном. Хорошим вибором будуть моделі на зразок Покетбук Про 903 (хоча, можливо, краще вибрати модель з pearl — дисплеєм меншого розміру, скажімо Qumo Libro ii, благо і ціна нижче).
Зазвичай найкращий подарунок сучасному хлопцеві — це просунутий (хоча б трохи просунутий) tft — рідер. Доступ в Інтернет і інші корисні функції, плюс, зрозуміло, повальна мода на планшети роблять вибір однозначним. Додам, що краще брати пристрій на основі операційної системи, що дозволяє розширювати функціонал з допомогою сторонніх програм, наприклад, на Андроїд від Гугла. Хороший приклад такого пристрою — електронна книга PocketBook A10. Любительці читання, шарахающейся від нових технологій — див. пункт Завислі і твіттері — див. Дівчині без явно виражених переваг — що — небудь невелике і миле, наприклад, це або це.
Краще всього подарувати що — небудь не дуже дороге, але з виходом в Мережу. І з телефону виходити не дуже — то зручно. Щось на зразок першого пункту: потрібно саме для читання, потрібен великий дисплей, щоб можна було вивести великий шрифт, бажано не сенсорний, а звичайний екран. Тут потрібна підтримка складних і важких форматів: ПДФ і дежавю. Книжка повинна бути оснащена досить потужним процесором і немаленьким екраном.
Вже докладно писав про це (тут). Вдалого вибору та гарних подарунків.
Електронна книга для різних завдань: яка.
Потрібна підсвічування в електронній книзі.
Проста електронна книга спеціально для читання: яка.