Як вибрати продюсерський центр для дітей

2-14-2019

Как выбрать продюсерский центр для детей
Ви можете побачити збережені cookie — файли за допомогою налаштувань cookie у вашому браузері.
Також хочемо вам порекомендувати https://startime.ua/
Дитяча творчість і музичне продюсування активно розвивається у Владивостоці: все частіше в місто приїжджають популярні композитори, автори і знамениті продюсери з майстер — класами. Організатор кастингу, продюсер і телеведуча Олена Виноградова впевнена, що в Примор’ї живуть талановиті та обдаровані діти, які найближчим неділю зможуть показати компетентному журі свої таланти і спробувати свої сили в дитячому кастингу. ,- розповіла керівник центру Олена Виноградова.
У кастингу можуть взяти участь діти віком від 5 до 17 років. Для цього необхідно попередньо записатися і прийти 2 вересня о 12 годині за адресою: вул. Калініна, .
У журі конкурсного відбору будуть присутні кваліфіковані педагоги з акторської майстерності, естрадного вокалу та хореографії. Журі кастингу будуть оцінювати не тільки таланти дитини, але і вміння триматися на сцені. Учасники конкурсу можуть імпровізувати або показати творчі здібності у співі, танцях та сценічної майстерності.
За підсумками конкурсу юні учасники, що пройшли його, будуть запрошені в дитячий продюсерський центр, урочисте відкриття якого відбудеться 15 вересня.
Творцем дитячого продюсерського центру є відома телеведуча, продюсер Олена Виноградова, яка, спираючись на американський і європейський досвід у розвитку та вихованні підлітків, створила унікальну розвиваючу методику. З її допомогою юні таланти не тільки будуть осягати ази різних творчих професій, але й завдяки креативному підходу до навчального процесу та особливої сучасній атмосфері будуть розвиватися, розкріпачуватися і відкривати в собі нові можливості.
Дітей чекають захоплюючі заняття з педагогами, знайомство з такими музикантами, популярними артистами, майстер — класи, виступи на великих міських заходах та зйомки у кліпах. Організатори заходу спільно з журі проведуть кілька відбіркових турів, фіналісти яких зможуть взяти участь у великому святковому концерті.