Як вибрати свічки для торта

7-6-2018


Свічки для торта можуть бути у вигляді цифри – з прикрасою і фігурами або без них, класичні з подставочками, музичні, «магічні» (незадуваемые), у вигляді великої фігури або декількох маленьких на піках. Свічок на тортику може бути багато, а може бути одна – все на ваш смак. Доповнити все це можна холодними фонтанами в торт – в такому разі винесення торта буде виглядати більш ефектно. Рекомендую купити https://sevenmart.com.ua/g15614967-svechi-dlya-torta

Які ж свічки в торт вибрати?
Свічки цифри для тортаВсе залежить від того, який торт планується на свято і ваших особистих переваг. Торт без особливих прикрас доречно буде доповнити фігурної свічок або свічок-цифрою з прикрасою у темі або улюбленим персонажем. Для тортика з фігурами з мастики або марципана це буде вже перебір, в такому випадку краще вибрати свічку-цифру з мінімальним прикрасою або у вигляді маленьких фігур, бажано на піках або з загостреним підставою, класичні на підставочках (вони не зіпсують покриття торта, легко вставятся і выймутся). Якщо хочеться «чогось не як завжди» вибирайте музичну свічку або «магічну» (незадуваемую). Але пам’ятайте: момент задування має сакральне значення – потушенная свічка дає поштовх реалізації загаданого бажання, особливо важливо це для діток, тому, можливо, має сенс комбінувати незадуваемую свічку зі звичайними, також як і феєрверки в торт (так звані холодні фонтани), які гаснуть через пару хвилин самі по собі.

Уважно поставтеся до вибору (це тільки здається дрібницею), так як деякі свічки, зазвичай дешеві китайські, які можна купити в будь-якому супермаркеті або в магазинчику дешевих товарів можуть принести шкоду. З чого робляться подібні вироби залишається загадкою, так і пред’явити свої претензії просто нікому. При горінні не повинна виникати сажа, полум’я у якісної свічки спокійне, а використані фарби максимально натуральні, без запаху і краще, щоб вона була без металевих підставок (в них може бути свинець небезпечний для організму елемент). Ну і, звісно, незабутній за безпеку у використанні самої свічки.