Як вибрати хімічні препарати для боротьби з шкідниками і хворобами

7-8-2019

Продаж засобів захисту рослин є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашого віртуального магазину. Ми впевнені, що правильна обробка полів і садів хімічними засобами дозволяє істотно підвищити врожайність всіх агрокультур.
Хочемо порекомендувати купити хімічні препарати для боротьби з шкідниками здесь

Особливості використання деяких препаратів
Засоби захисту сільськогосподарських рослин можна умовно розділити на три основні групи: вузьконаправлені, широкого і суцільного дії.
Хочемо порекомендувати СЗР

Гербіциди суцільної дії використовуються для викорінення всіх рослин на ділянці, щоб:

видалити насіння і коріння бур’янів до посіву і після збору врожаю;
обробити ділянки з багаторічними рослинами без підняття їх коренів, це полегшує прополку і не дає розвиватися шкідників;
здійснити десикацію агрокультур.
Рекомендуємо почитати каталог

Вартість хімічних засобів захисту рослин від шкідників залежить від багатьох факторів:

вибірковість;
Розмір упаковки;
токсичності для навколишнього середовища.
Останнього пункту не варто занадто боятися, так як отрута для того ж пирію, цієї напасті українських полів, не шкодить іншим рослинам. Але гербіцид все ж відноситься до токсичних речовин, так як є отрутою для певного бур’яну.

Фунгіциди теж можуть використовуватися в різних цілях. Захисні препарати перешкоджають розвитку грибкових захворювань, а лікуючі знищують оселився на рослинах грибок. Вибір залежить від стану культури і кінцевих цілей аграрія.

Ми постійно розширюємо асортимент і поповнюємо каталог новинками, щоб українські аграрії могли отримувати кращі засоби для збільшення врожаю. При цьому робота ведеться абсолютно прозоро. Щоб дізнатися ціни, не потрібно шукати прайс, все вказано в описі до товарів на сайті.

Щоб замовити засоби захисту рослин від хвороб і шкідників, необов’язково робити передоплату. Ми працюємо і з післяплатою. Його часто використовують клієнти, оформляючи замовлення вперше. Це дозволяє переконатися в сумлінності нашої компанії.