Як вибрати цікаву аудіокнигу

3-30-2018

«Не судіть книгу по обкладинці» — це вираз хоч раз в житті, але чув абсолютно кожна людина. Звичайно, в цьому є правда – не можна робити висновки про людину або предмет виключно за зовнішнім виглядом, адже так можна легко помилитися.пропоную аудиокниги скачать бесплатно через торрент

Нікому не хочеться замість милої дівчинки з кісками подружитися з цієї фурією, готової розірвати на шматочки будь-якого, хто посміє їй суперечити. І вже точно нікому не сподобається, відкусивши шматочок від налитого червоного яблука, виявити, що зсередини воно зовсім згнило. Але як же вибрати саме книгу, якщо судити по обкладинці неправильно? А у аудіокниг часом і зовсім ніяких обкладинок немає… Завдання непросте, але все ж розв’язувана.

Для початку, варто визначитися з жанром необхідного вам твору. Це може бути фентезі, наукова фантастика чи навіть жахи – тут справа лише вашого смаку. Отже, уявимо, що ви вже вибрали потрібний вам жанр – коло пошуку значно звузився. Тепер можна подивитися на авторів. Можливо, когось з них ви вже читали або слухали і раніше можете оцінити подобається він вам чи ні. Якщо подобається — чому б не послухати ще одне його твір? А якщо не подобається – зверніть увагу на нові обличчя в літературі.

Еще один дуже важливий фактор – сюжет книги. Ні, це зовсім не означає, що треба лізти в інтернет за тим, щоб дізнатися все, про що розповідається у творі – достатньо просто подивитися анотацію. Як правило, вона включає в себе всі основні моменти, що допомагають зрозуміти про що буде йти розповідь у книзі і визначити цікаво вам це чи ні.

Крім цього, у випадку з аудіокнигами, можна звернути увагу на голос актора, який читає її. Дуже часто трапляється, що справді цікавий твір здається нудним саме з-за того, що його не вміють правильно, красиво читати.

Якщо ж ви не є прихильником якогось певного жанру чи письменника, то можете спробувати довіритися смаку інших людей. Це допомагає не тільки читати те, що цікаво іншим, але і стежити за наймоднішими тенденціями у світі літератури.

Ніхто не відміняв і того, що ви можете запитати поради у своїх друзів і знайомих – вони напевно підкажуть вам що-небудь цікаве і незвичайне, виходячи з вашого характеру і захоплень. У будь-якому випадку, вибір за вами. Головне пам’ятайте про те, що немає людей, які не люблять книги – є люди, які просто ще не знайшли підходящу.+