Як зробити бюджетний ремонт квартири?

4-30-2018

Зробити ремонт, оновити своє житло і притиснути йому колишнього блиску і новизни можна без особливих витрат і фінансових вкладень. Існує бюджетний варіант косметичного ремонту квартири, який дозволить економно і раціонально розподілити мінімум коштів для того, щоб поліпшити якість свого житла. Прості методи відновлення, не вимагають знову стін, добудови нових, глобального переобладнання. Рекомендую сайт https://stroim.kharkov.ua

Що потрібно для бюджетного ремонту квартири?
Для косметичного ремонту житла будуть потрібні кілька матеріалів та інструментів. Можна скласти приблизний список, на який можна орієнтуватися в подальшому:
Нові шпалери для стін. Для цього потрібно розрахувати площу кімнат, щоб розуміти, скільки рулонів шпалер потрібно для обклеювання стін і стелі. Площа кімнати буде дорівнює помноженим параметрами довжини і ширини. Дуже важливо розуміти, що шпалери з малюнками будуть підганятися, тому купувати шпалери потрібно з запасом. Залишки шпалер можуть стати потрібними для обклеювання над вікнами і дверима кімнат.
Клей для шпалер. Кімната середніх габаритів повинна припускати одну пачку клею.
Грунтовка, без якої не обійдеться обклеювання стін шпалерами. Саме на грунтовку вони кріпляться за допомогою клею.
Шпаклівка, просто необхідна для вирівнювання стін, замазування щілин і дірок. Щоб заощадити кошти, краще купувати сухий розчин шпаклівки, який за вартістю набагато демократичніше. Його розбавляють водою відповідно до рекомендацій інструкції.
Шпатель для розрівнювання шпаклівки.
Під стелю кріплять спеціальні панелі, які фарбують білою фарбою, клей для кріплення.
Масляні фарби для фарбування дверей, віконних рам, пензлик.
На підлогу стелитися буде лінолеум або ламінат.

Головні принципи виконання ремонту
Будь-яку роботу по бюджетному ремонту починають виконувати зі стелі. Краще, якщо меблі буде винесена, переміщена в центр кімнати і накрита тканиною. Щоб очистити стіни від старих шпалер, за допомогою валика, змоченої в теплій воді, потрібно розмочити їх і хвилин через 15 з легкістю зняти. Нерівні стіни виводять за допомогою шпателя і розведеного розчину шпаклівки. Від центру кімнати і до кутів приклеюються панелі під стелю. Через 24 години після шпаклювання стін, можна розводити і розмивати стіни грунтовкою. Після її повного висихання можна обклеювати стіни шпалерами. Після всього приступають до фарбування віконних рам і дверей. Наприкінці слід оновити підлогове покриття. Найбільш раціональні варіанти — це ламінат або лінолеум. Оновлена кімната готова.