Як зіграти в онлайн казино з мінімальним депозитом

7-22-2019


Безкоштовно завантажити клієнтську програму  на свій комп’ютер або мобільний пристрій і скористайтеся будь-яким із зручних методів внесення депозиту, доступних у Вашій країні (мінімальний депозит , але може бути іншим для деяких методів оплати).

Виберіть свою країну в списку нижче. Перед поповненням рахунку прочитайте умови та положення обробки транзакцій та обміну валют. Якщо у Вас виникли якісь питання, звертайтеся у нашу службу підтримки.

Можливість задавати власні ліміти депозитів — це лише один із прикладів нашої прихильності відповідального ставлення до гри тут . Щоб побачити поточні ліміти для депозитів з допомогою кожного з методів, клацніть його в Касі. Також в Касі можна відправити запит на збільшення лімітів. Щоб надіслати запит на переказ коштів зі свого рахунку на рахунок іншого гравця нашої платформи, відкрийте Касу, виберіть і дотримуйтесь інструкцій. Для переказів діє обмеження максимальної суми, переказані кошти не можуть бути виведені до їх використання в іграх нашої платформи. Ви можете виконувати переклади у різних валютах, однак при цьому валюта рахунків обох користувачів (відправника і одержувача) має збігатися. Зверніть увагу, що внесені депозити не можна переводити іншим користувачам, поки не закінчиться зазначений для відповідного методу період. Функція швидких депозитів — це спосіб миттєвого поповнення рахунку , який підтримує найбільш популярні методи оплати, включаючи карти Visa і MasterCard, а також NETELLER. Дізнатися, які методи підтримують швидкі депозити, можна по логотипу, який відображається в Касі поряд з методом. Ви можете активувати депозити швидкі та проводити транзакції, не покидаючи гру. Дізнайтеся більше про швидких депозитах.
Окремі рахунки для зберігання коштів. Кошти гравців зберігаються на окремих наших рахунках і не використовуються для оплати операційних витрат компанії. Ці рахунки відкриті у провідному європейському банку. Це дозволяє нам гарантувати виконання всіх фінансових зобов’язань перед гравцями. Самі ж гравці отримують додаткову гарантію, що їх кошти на наших рахунках знаходяться в повній безпеці. Ми вважаємо, що гравці мають право самостійно планувати свій бюджет гри. Тому ми надаємо можливість встановити граничну суму, яку можна внести протягом тижня. Звичайно ж, сума обмеження не може бути більше вже встановленого нами ліміту. Для виведення коштів відкрийте Касу в стаціонарній клієнтській програмі і натисніть кнопку .