Як навчити дитину рахувати.

1-23-2018
Як навчити дитину рахувати.

Таким чином, дитина опановує пізнаванням цифр і може навчитися вимовляти їх назви по порядку. Підрахунок деякої кількості однакових предметів разом з дитиною дає дитині можливість оволодіти кількістю. Ми, дорослі, для рахунку використовуємо цифри. Для маленьких дітей рахунок обмежений поняттям кількості. Коли Ви пересчитываете з дітьми однакові предмети, допоможіть дітям усвідомити, що остання цифра позначає загальну кількість, то є безліч. Є багато ігор, навчальних малюка засвоєнню кількості і рахунку. Також ви можете знайти все про математика для детей на ресурсі https://childdevelop.ru/worksheets/tag-math/.

Найкраще – це перекладання предметів з чашки в чашку. Наступний етап навчання рахунком – це вміння порівнювати кількість. Опановуючи цим етапом, діти можуть не тільки порахувати кількість цукерок у ведмедика і зайчика, але і порівняти, у кого їх більше. Також на цьому етапі можна сформувати у дитини такі важливі для навчання рахунку поняття, як порівняння величин: порівну, старше і молодше, дорожче, дешевше, вище і нижче і т. д.

Далі настає пора точних підрахунків, включаючи складання і віднімання предметів. Опановуючи процесом складання і віднімання, діти можуть помічати допущені дорослим помилки. Грайте в настільні ігри. Вони теж допоможуть дітям засвоїти числові поняття. Варто тільки почати, і можливості для вивчення рахунки будуть з’являтися на кожному кроці.