Як правильно раскуртить свій сайт.

2-9-2018
Як правильно раскуртить свій сайт.

Ви можете створити свій безкоштовний продукт, розмістити на варезниках, де скачування відбувається з файлообмінників. Таким чином ви вбиваєте 2-х зайців: розкручуєте свій блог+вам платять гроші за скачування файлообмінники. Ваш банер буде відображатися в блогах інших користувачів баннерообменной мережі. Чужий баннер доведеться розмістити і вам. Тут велика ймовірність потрапити в бан до пошукачів, тому користуйтеся тільки перевіреними банерообмінними мережами. Самий слабенький з усіх способів, дає 10-30 відвідувачів в місяць. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі smm.
Можете використовувати спец.сервіси постингу в соціальні закладки. Договір про взаємну розкручуванні з ін. блогерами. Це сама не поширена схема, наприклад ви можете ділитися репостами своїх друзів в соц. мережах. Заклик в постах на блозі ділитися посиланнями в соц.мережах. Такі кнопочки є на багатьох сайтах, у тому числі і на моєму нижче цього поста. Так візьміть і безпосередньо після статті і попросіть читачів зробити свого запису в соц.

мережах своїм друзям. Організуйте промо акцію з призами та подарунками всім відвідувачам, які рекомендують ваш ресурс всім своїм друзям та родичам, адже сарафанне радіо дуже ефективний інструмент реклами. Простимулює їх, запропонувавши за таку рекомендацію винагороду. Це робиться технічно використовуючи скрипт або подібного роду сервіс. У мережі безліч таких безкоштовних блог-хостингів, наприклад http://www.livejournal.com які потрібно використовувати і вам.