Як розкрутити сайт

6-5-2019

Как раскрутить сайт
Розкрутити сайт за гроші – здавалося б, легка задача. Ви купуєте посилання, рекламу, статті і отримуєте трафік і зростання позицій. Але на практиці все набагато складніше. Перелічені методи вимагають серйозного підходу і певних знань.
Також хочемо вам порекомендувати курси просування та розкрутки сайтівSEO курси в Харкові
Посилання завжди були, є і будуть. Їх вплив на позиції в топі велика, хоча і зменшується в останні роки.
Відношення пошукових систем до посилань, отриманих нечесним шляхом, категоричне. Під нечесними маються на увазі куплені посилання. Якщо вони якісні, тематичні і природні, розміщені на трастових ресурсах, то пошукачі не запідозрять нічого поганого, а ваш сайт отримає зростання позицій.
Порада: не потрібно купувати посилання заради посилань. В ідеалі вибирати майданчики так, щоб за ним на ваш сайт переходили користувачі.
Закупівля повинна бути поступовою і акуратною. Слідуйте правилу: якість важливіша за кількість. Одна посилання з якісного сайту і цікавої статті краще десяти, розміщених де попало. Поставте мінімальну планку в 500 відвідувачів.
Використовуйте ресурси з вашої ніші. Через якийсь час потрібно акуратно розширювати тематику за рахунок суміжних.
Якість посилального профілю донора безпосередньо впливає на ефект, який ви отримаєте.
Додавання нового контенту, його якість, інтерес аудиторії, кількість реклами, стабільність роботи – все це можна оцінити самостійно, якщо витратити деякий час на дослідження сайту — донора. Будь-який інструмент просування буде безглуздим, якщо у вас немає якісного контенту. Нудна сторінка не допоможе зростанню передплатників і підвищення лояльність аудиторії. Хороший контент визначається трьома факторами. Користувачі дізнаються, якщо ви просто скопіювати інформацію з чужих ресурсів. Тоді навіщо їм підписуватися на вашу групу. Визначте, скільки статей ви можете публікувати в день. Все залежить від аудиторії і ніші. Приміром, бізнесменам вистачить кількох посад в тиждень, а beauty — спільноти – навряд чи. Якщо публікація викликає емоції, то про неї будуть розповідати друзям. Це викличе ефект сарафанного радіо. Реклама в соціальних мережах називається «посівом». Вона передбачає купівлю посад або репостов в популярних групах.
Розміщення поста – збільшення трафіку для вашого сайту або групи.
Розміщення репоста – залучення аудиторії на вашу сторінку.
Очевидно, що з кількістю передплатників ростуть вартість і ефективність реклами в співтоваристві.