7 крутих способів використання серверів в хмарі

6-16-2019
Server room interior in datacenter


Робота в хмарному дата-центрі — це не тільки надійно і безпечно, але і цікаво. Створіть власний блог, інтернет-магазин або поштовий сервер прямо в хмарі, і вони запрацюють блискавично. Такзо можете зараз замовити Сервер для сайта за кращою ціною.

У цій статті ми розповімо докладніше про найпоширеніші способи використання віртуальних серверів в хмарі.

На відміну від звичайного хостингу для сайтів, ресурси хмари можна швидко змінювати: за кілька хвилин збільшити кількість ядер процесора, оперативну пам’ять і обсяг дискового простору.

Конфігурації хмари гнучкі — при їх правильному налаштуванні ви будете оплачувати тільки ті ресурси, які використовуєте. Ви повністю контролюєте налаштування сервера і не дбаєте про технічне обслуговування та оновлення «заліза».

Ресурси віртуального сервера будуть спрямовані тільки на ваш проект, він буде працювати швидше і ефективніше, ніж на звичайному хостингу. Тому пропоную вам зараз замовити Аренда Сервера в Украине за кращою ціною.

Отже, розповімо, для яких саме проектів ви можете використовувати хмару.

Веб-сервер. Якщо звичайний хостинг не справляється з навантаженням вашого сайту, хорошою альтернативою стануть віртуальні сервери в хмарі — вони витримують величезні навантаження і можуть масштабуватися. Наше хмара вже підтримує проекти з високими навантаженнями. Наприклад, «РБК-Україна», сайт телеканалу «5 канал», Hromadske.TV.
Резервне копіювання.Технічна помилка, пожежа або неуважність співробітника загрожують безпеці Вашої інформації. Використовуйте віртуальні сервери для резервного копіювання ваших даних, щоб не втратити їх.
База даних. Віртуальний сервер може стати безпечною системою зберігання даних для додатків або сайтів. Для цього можна підключити віддалену базу даних MySQL, PostgresQL, MongoDB, Microsoft SQL Server та інші до ваших ресурсів — про швидкості роботи і надійності зберігання даних переживати не доведеться!
Сервер додатків. Ваш віртуальний сервер може підтримувати додатки для виконання певних завдань з високими навантаженнями. Воно буде працювати стабільно, швидко і надійно. Додайте в хмарі 1С, і у вас буде цілодобовий доступ до неї з будь-якого пристрою.
Інтернет-магазин. Замовте хмара, створіть в ньому віртуальний сервер C встановленою платформою OneBox і приступайте до управління власним інтернет-магазином.
Сервер електронної пошти. Прямо в хмарі можна створити безпечний поштовий сервер і налаштувати його під потреби бізнесу або проекту. Ваш системний адміністратор зможе управляти обмеженнями по зберіганню, завантаженню і відправці файлів вашої компанії. З таким сервером можна управляти всіма повідомленнями і контролювати відправку і отримання листів. Ви зможете обмежувати доступ до корпоративної пошти, наприклад, налаштувати доступ тільки з офісу.
VPN-мережа. Створіть свій «віртуальний офіс» в хмарі і налаштовуйте сервер так, щоб заходити в нього тільки з певною підмережі або за індивідуальним логіну та паролю.
На цьому список не закінчується Якщо у вас є інші ідеї, як використовувати віртуальний сервер в хмарі, діліться ними у коментарях до цієї статті.