Антикварні книги — цінні речі

6-30-2017

Історія говорить про те, що торгівля старовинними книгами відбувалася ще в часи Древньої Греції. Але, незважаючи на це, окремим ремеслом цієї торгівлі було призначено стати в 16 столітті. Якщо ж говорити про повну шляху становлення – то він завершився в 19 столітті. Мюнхеном і Лейпцигом, Парижем і Лондоном, Амстердамом і Гаагою, Віднем і Міланом протягом багатьох століть поширювалися найкращі антиквариаты. І тільки впродовж 20 століття люди, які займаються цим ремеслом, отримали офіційну назву «букіністи». Якщо Ви шукаете давні старі книжки, то рекомендую відвідати сайт knigant.ru

Які книги є антикваріатом?

Експертам знаком той факт, що книжковий антикваріат – це публікація, яка побачила світ до 1940 року. Проте лише незначна частина серед безлічі екземплярів насправді є цінним. Тому букініст – це дуже престижна, але в той же час складна, рідкісна, але рентабельна професія.

У нашій країні антикварні книги – це першодруковані публікації. Зараз ця назва застосовується не тільки до старих і старих варіантів, а і до тих видань, які мають незначний тираж. Є зараз великий каталог антикварних книг.

У чому цінність антикварних книг?

Якщо ви вирішили самостійно колекціонувати антикварні книги в москві, пам’ятайте – їх вартість залежить від тиражу. Інвестори на нашому ринку так само цікавляться тематичними публікаціями – тими, які ще іменуються «вузькоспеціалізованої літературою».

Не меншою є ціна перших книг письменників. Особливо це відноситься до екземплярів, які можуть «похвалитися» підписами письменників або дарчими написами, суперобложками або чудовою ілюстрацією.

Секрет успіху

Успішної інвестицією є книжки самих прославлених авторів. Коли в колекції з’явилася рідкісна і найцінніша книга, аналогів якої не існує, але маловідомий письменник – довести унікальність цього видання буде вельми проблематично.

Для тих, хто купує антикварні книги, володіє особистою великим колекційним зборами дуже добре відомо, що нашому книгодрукуванню належить особливе місце на ринку антикваріату. Саме в ньому можна знайти самі справжні «діаманти».

Якщо ви цінуєте старовину – вам просто необхідно спробувати увійти в число букіністів, і отримувати від свого захоплення не тільки користь, а й матеріальну винагороду.