Бухгалтер. Як стати бухгалтером

9-7-2017

Ви розумієтеся на математиці і добре працюєте з комп’ютером? Тоді вам підійде професія бухгалтера. Але варто мати на увазі, що для роботи в даній сфері ви повинні бути дуже відповідальним, наполегливим, терпимим, чесним, акуратним, а також ні в якому разі не ледачим людиною. Якщо ви вважаєте себе трудоголіком, який здатен логічно мислити і аналізувати різні ситуації, продумувати на кілька кроків вперед, то вам підійде професія бухгалтера. Пропоную піти на курсы бухгалтеров

Перш ніж вступати в університет на спеціальність, пов’язану з бухгалтерією і бухгалтерським обліком, тверезо оцініть свої розумові можливості. Якщо у вас погана пам’ять, навряд чи ви зможете довго протриматися в даній сфері і зробити собі гарну кар’єру. Так як бухгалтер відповідає за фінансову сторону в компанії, він зобов’язаний пам’ятати всі фінансові операції за останній час, тому що йому доводиться спілкуватися з державними органами і своїм роботодавцем.

У сучасній бухгалтерії майже не використовуються облікові книги, тому вам доведеться вести облік через комп’ютер, потрібно вміти працювати з Microsoft Exel, щоб правильно складати звіти, помилки можуть коштувати вам роботи.

Важливо вміти робити гарне враження на роботодавця, так як якщо начальник не буде вам довіряти, ви не просто потрапите на роботу. Тому потрібно навчитися виробляти враження надійного та відповідального працівника, тоді вас радо приймуть на роботу. Також рекомендується знати де можна скачати бланк авансового звіту 2017.

Бухгалтерам не доводиться багато спілкуватися з співробітниками фірми, йому більше потрібно звертатися з різними фінансовими документами. Навичка спілкування потрібен тільки для комунікації з державними органами. Фахівця в даній сфері більше належить вміти мовчати і тримати язик за зубами, так як він знає про всіх фінансових рухах у фірмі і повинен зберігати цю комерційну таємницю.

Якщо після того, як ви дізналися про всі аспекти роботи бухгалтером, вам все ще не перехотілося стати фахівцем, варто добре подумати про те, куди піти вчитися. Вищих навчальних закладів багато, але не кожному навчать вас добре. Тому ретельно вибирайте ВУЗ, в якому будете навчатися майбутньої спеціальності. Питайте знайомих, читайте відгуки в інтернеті, дивіться рейтинги.