Чим відрізняється звичайний матрац від ортопедичного

11-25-2016

Чим відрізняється звичайний матрац від ортопедичного

Рано чи пізно матраци доводиться міняти. На щастя, зараз є з чого вибирати.Вам, звичайно, хочеться купити найзручніший – адже на ньому Ви будете спати не 1 рік і навіть не 5 років, а набагато довше. Пропоную вам високоякісні матрасы купить http://matrasi.macro.ua/, тут величезний асортимент матраців на будь який смак.

Виробники ортопедичних матраців навперебій вихваляють якість своєї продукції.Так чим же відрізняється ортопедичний матрац від звичайного?

Головна відмінність ортопедичного матраца полягає в його медичному призначення. Це означає, що такі вироби здатні знімати гіпертонус і м’язову втому, сприяти посиленню циркуляції крові, профілактиці остеохондрозу, а також запобігання виникнення пролежнів та набряків у лежачих хворих. Ось в цьому і полягають основні відмінності звичайних від ортопедичних матраців.Тому, якщо в меблевому салоні Вам пропонують «відмінний ортопедичний матрац», попросіть у продавця медичний сертифікат.Даний документ, виданий Росздравнадзором, свідчить про те, що матрац дійсно ортопедичний.

Який ортопедичний матрац – правильний?

Правильні ортопедичні матраци завжди підлаштовується під анатомічні особливості будови тіла людини, що лежить на ньому. Вони не тільки покращують кровообіг, але і знижують тиск на область хребта. Сучасні моделі виготовляються з незалежним блоком пружин або зовсім без них, а в складі мають матеріал, що володіє ефектом запам’ятовування.

Як вибрати ортопедичний матрац, адже вони всі схожі один на одного?Вибирайте матрац спиною, а не очима. Просто приляжте на нього, прийміть позу, в якій зазвичай засинаєте. Вам зручно? Жорсткість – ще одна важлива відмінність ортопедичного матраца. Звичайні жорсткі матраци відмінно підтримують важкі частини тіла – стегна і плечі, однак, зовсім не підтримує поперек. М’які звичайні матраци створюють ефект гамака, що призводить до викривлення хребта.Ортопедичні матраци відрізняються пружним пружинним блоком, здатним витримувати чималі навантаження і при цьому виріб залишається м’яким, комфортним і зручним.

Пружинний блок ортопедичного матраца, — це, мабуть, головний елемент. Він складається з пружин залежних або не залежних одне від одного (в цьому випадку, кожна пружина поміщена в індивідуальний мішечок). Вироби з незалежним пружинним блоком більш зручні — якщо натиснути на одну з пружин, сусідні навіть не колыхнутся.

Бувають і безпружинні матраци, основою яких є монолітні блоки на кокосовому волокні, натуральному латексі, кінському волосі. Такі матраци рекомендуються, найчастіше, для дітей і літніх людей, а також дорослих, які страждають захворюваннями хребта.

Коли мова йде про власне здоров’я, не варто шкодувати часу і сил на пошук дійсно хорошого матраца, який прослужить Вам багато років.