Книга Биокосметология. Мистецтво бути гарної

Турбота про красу має тисячолітню традицію. Навіть сама гарна шкіра має потребу в систематичному відході. Набагато легше вчасно подумати про те, як не допустити виникнення дефектів, чим потім займатися їхнім усуненням. Ця книга містить різні рекомендації з догляду за шкірою.

Розмір: 1,2 Мб.

rapidshare.com

depositfiles.com

www.uploading.com

У кожного з нас нерідко виникала думка зайнятися спортом не заради досягнення спортивних висот, а заради особистого задоволення особистих потреб — бути красивою і мати привабливою фігурою. Думка вельми цікава і має ще оздоровчу функцію. Але одного бажання мало, щоб потрапити в спортзал і зайнятися спортом. Хочемо порекомендувати справка для спорта

В наш час для реєстрації в спортивному залі необхідно отримати довідку для занять спортом. Що ж собою являє дана довідка? Довідка в спортзал повинна містити відомості про те, що пацієнт не має будь-яких прихованих захворювань. А також в довідці для спорту фіксується поточний стан здоров’я звернувся і вказується, чи немає у нього протипоказань для занять спортом.

В кожному місті існують елітні спортивні зали та спортивні секції, які самостійно проводять огляд бажаючих займатися в спортзалі і роблять висновок про стан здоров’я. Однак не кожен може собі дозволити займатися в елітних спортзалах. Отримати довідку в спортзал можна у вашого терапевта або педіатра. Необхідно зазначити, що для отримання довідки для заняття спортом необхідно здати аналізи сечі і крові, зробити флюорографію грудної клітки, необхідно пройти електрокардіографію. Обов’язковим є проходження огляду з метою виявлення фізичної працездатності. Також необхідно обов’язково перевіритися у окуліста, стоматолога, гінеколога і хірурга. При необхідності проводяться додаткові діагностичні дослідження.

Після проходження огляду, необхідного для отримання довідки в спортзал, складається висновок лікаря, яке в свою чергу складається з наступних даних: оцінки стану здоров’я пацієнта і стану його фізичної працездатності і, найголовніше, допуску до занять у спортивному залі або спортивної секції.

Відзначимо, що довідка в спортивну секцію потрібна обов’язково. В якості важливої інформації зазначимо, що для отримання медичної довідки необхідно мати при собі паспорт, а неповнолітнім дітям — свідоцтво про народження. Достовірність довідки в спортзал або спортивну секцію визначає печатку і штамп медичного закладу, а також підпис лікаря, який видає цю довідку.

Хотілося б відзначити, що багато хто з нас при дуже великому бажанні зайнятися спортом, покращити свою фізичну і спортивну підготовку, добре виглядати, не особливо бажають мати справу з медичними установами. Багатьох лякає паперова тяганина і майбутні обстеження. Тому ми шукаємо легкі шляхи отримання довідки в спортзал, такі, як просто купити довідку в спортзал. Але моїм обов’язком є підкреслити, що дана дія має небезпечні наслідки, які тягнуть за собою не просто адміністративні стягнення за підробку медичних довідок, а й загрозу для вашого здоров’я. Не пройшовши медичного обстеження, ви не можете бути впевнені в тому, що ваш організм витримає фізичні навантаження. Тому настійно рекомендуємо бути об’єктивними і якщо вас виникло гостре бажання зайнятися спортом, то в першу чергу пройдіть належне медичне обстеження.