Книга Чорна медицина: Темне мистецтво смерті, або Як вижити у світі насильства

Назва: Чорна медицина: Темне мистецтво смерті, або Як вижити у світі насильства
Автор: Н. Маширо
Сторінок: 432
Формат: DJVU
Розмір: 7.5 Mb

чиЗнаєте ви, як використати газову зброю й электрошокери? Чи зможете вистрілити із гвинтівки й пістолета, коли вас б’ють? Як захищатися, якщо вас душать або не дають рухатися, як без зброї протистояти ножам і кийкам? Самовчитель доктора Маширо дає відповіді на ці питання. Пояснює він і психологічні трюки, за допомогою яких ви зможете змінити ситуацію нападу у свою користь. Цю книгу обов’язково повинні прочитати люди, які вивчають або викладають прийоми самозахисту, і ті, хто просто хоче вижити.
Термін «чорна медицина» виник за аналогією з терміном «чорна магія». Так само, як існує біла магія, що займається добром, і чорна, орієнтована на зло, є біла, зцілювальна, медицина й чорна — медичні й анатомічні пізнання, які використаються, щоб калічити й убивати. Звичайно, найдуться люди, які вирішать, що досить похмурий матеріал цієї книги не повинен бути доступний широким масам, оскільки його можуть використати й злочинці.
На це я можу сказати, що злочинці й так про це знають: по своєму жорстокому й огидному досвіді.
Інструкції потрібні саме тим, кому моральні принципи не дозволяють придбати ці знання на практиці. Я адресую цю книгу тим людям, які стануть читати її з почуттям страху, відрази й підступаючої нудоти. Коли-небудь вона може врятувати життя одному з них

Н. Маширо

rapidshare.com