Книга Джерела харчування ПК і периферії

Автор : Д. П. Кучерів

в книзі розглянуті пристрої електроживлення персональних комп’ютерів типу IBM PC: джерела харчування системних блоків АТ/АТХ і моніторів. У комплексі з ними розглянуті пристрої для забезпечення якісного електроживлення ПК і периферії: мережні фільтри й джерела безперебійного харчування.
материал систематизований і дуже зручно піднесений. Розглянутий максимально можливий спектр моделей, всі вони мають широке поширення в нашій країні. Приводиться велика кількість схем, що знайшли застосування в перетворювальній техніці. Увага приділяється перспективним напрямкам перетворювальної техніки: коректорам потужності, резервируемим паралельним архитектурам у джерелах безперебійного харчування й ін.
детально аналізується функціонування елементів принципової схеми розглянутих пристроїв і систем, побудованих на їхній основі. Велика увага приділена пошуку несправностей у джерелах харчування. Приводяться типові несправності, найбільше зустрічають часто при ремонті. Приводяться рекомендації з вибору й оптимального використання того або іншого пристрою залежно від конкретних завдань, що ставляться. Така комплексна книга видається вперше в СНД.
книга призначена для фахівців зі зборки, ремонту й обслуговуванню ПК, системних адміністраторів і широкого кола користувачів ПК.

DjVu ; 12.0