Книга Excel для бухгалтера в прикладах

Автор : Коцюбинський А. О., Грошев С. В.

данная книга допоможе освоїти електронні таблиці Excel, причому особлива увага приділяється практичним питанням повсякденного використання Excel у роботі бухгалтера. Книга призначена для широкого кола читачів, що як тільки почали вивчення Excel, так і досить досвідчених користувачів, що підвищують свою кваліфікацію.

основи роботи з електронними таблицями Excel викладені в першому розділі книги. У ній представлені основні поняття й правила роботи, докладно описаний процес створення й редагування таблиць, а також особливості їхнього оформлення. Окремий розділ присвячений розрахункам в електронних таблицях. У другому розділі книги описані особливості Excel, корисні бухгалтерові. Розглянуто різні засоби автоматизації роботи й підвищення ефективності використання Excel, використання списків, складних формул і зведених таблиць. Також описана робота з формами, малюнками й діаграмами.

третья глава цілком присвячений прикладам використання Excel у бухгалтерії. Відомо, що краще вивчати прийоми роботи із програмою на прикладах, і бухгалтерові зрозуміліше приклади з його професійної області. Описано створення бухгалтерських бланків і автоматизація составлениядокументов, проведення аналізу й пошук прийнятних рішень. Також описана автоматизація отдельнихнаправлений діяльності й зв’язок Excel з популярними бухгалтерськими програмами. Численні приклади не тільки полегшать вивчення Excel, але й можуть бути використані в роботі практично без яких-небудь доробок. Ви легко зможете автоматизувати розрахунок зарплати, облік поставок і наявності товарів, облік і амортизацію основних засобів, розрахунок собівартості й багато інших операцій, скориставшись пропонованими електронними таблицями. У четвертому розділі описані приклади ведення бухгалтерського, податкового й управлінського обліку в Excel.

Обсяг : 10.6Mb

Download

RAR password — Notsaint