Книга Фейнмановские лекції по фізиці

Автор : Р. Фейнман, Р. Лейтон, М. Сэндс

вниманию читача пропонується знаменитий курс лекцій по загальній фізиці, що видатний американський фізик, Нобелівський лауреат Ричард Фейнман читав у Каліфорнійському технологічному інституті.

лекции Фейнмана, записані спочатку на магнітофон, а потім «переведені» на «письмовий англійський» професорами М.Сэндсом і Р.Лейтоном, не схожі ні на один відомий курс. Вони відрізняються оригінальним методом викладу, у якому відбилася яскрава наукова індивідуальність автора, його точка зору на шляху навчання студентів фізиці, його вміння заразити читачів інтересом до науки. Послідовність викладу й вибір матеріалу також відрізняються від традиційних. У лекціях не витрачається час на пояснення «ученою мовою» того, що сучасний читач уже знає або чув. Зате в них захоплююче розповідається про те, як людина вивчає навколишню його природу, яке положення займає фізика в ряді інших наук, які проблеми наука вирішує сьогодні й буде вирішувати завтра.

в розповіді Фейнмана яскраво відбиваються ті причини, які спонукують фізика вести важку роботу дослідника, а також ті сумніви, які в нього виникають, коли він стикається із труднощами, що здаються непереборними. Ці лекції допомагають не тільки зрозуміти, чому цікаво займатися наукою, але й відчути, якою дорогою ціною дістаються перемоги і як часом бувають важкі дорогі, до них ведучі.

курс буде корисний викладачам, змусивши їх по-новому глянути на процес навчання фізиці; студентам, які знайдуть багато нового на додаток до того, що вони довідаються на лекціях; школярам, у яких сформує інтерес до фізики й допоможе їм увійти в сучасну науку; а також всім интересующимся фізикою.

всі 10 томів + бонус

Обсяг : 30 + 8.5

Rapidshare — part 1
Rapidshare — part 2

Antileech — part 1
Antileech — part 2

в цьому архіві також перебуває

р. Фейнман, Р. Лейтон, М. Сэндс
Фейнмановские лекції по фізиці. Завдання й вправи з відповідями й рішеннями до випусків 1-4
The Feynman Lectures on Physics. Exercises

этот задачник можна розглядати як додатковий випуск «Фейнмановских лекцій по фізиці». У ньому втримуються завдання з відповідями й рішеннями по всіх розділах загальної фізики. Ідеї більшості завдань були запропоновані основним автором лекцій — лауреатом Нобелівської премії Р. Фейнманом. Завдання з рішеннями є природним доповненням до курсу лекцій, але їх можна використати й незалежно від нього.

книга розрахована на викладачів вузів, технікумів і середніх шкіл, студентів і аспірантів, на керівників шкільних фізичних кружків. Частина матеріалу можна використати для підготовки до іспитів при надходженні в технічні-фізико-технічні вузи