Книга Фундаментальні алгоритми на C++.

Автор : Роберт Седжвик

книга присвячена глибокому дослідженню всіх основних концепцій і алгоритмів, які можна віднести до розряду «вічних». Вивчивши їх, ви одержите знання, які ніколи не застаріють і якими ви будете користуватися завжди. Тому що вони — суть фундаментальна основа успішного Програмування. Автор книги, Роберт Седжвик -відомий в усьому світі професор комп’ютерних наук у Принстонском університеті, один із кращих учнів Дональда Батога, директор компанії Adobe Systems, а також співробітник дослідницьких департаментів компаній Xerox PARC, IDA і INRIA. Великий досвід викладацької діяльності дозволив йому написати цю чудову книгу, що уже протягом багатьох років успішно перевидається провідним видавництвом академічної літератури Addison-Wesley. Стислість, точність, вивіреність, актуальність, достаток прикладів і навчальних завдань — от лише короткий перелік очевидних достоїнств книги. Ілюстрація алгоритмів на одній з найбільш ефективних мов C++ зайвий раз підкреслює їхня популярність на сьогоднішній день. Книгу можна вивчати, використати як довідник, і навіть просто читати як художню літературу. У кожному разі ви одержите задоволення й придбаєте знання, які допоможуть завжди бути на гребені хвилі успіху. Оскільки книга побудована у вигляді курсу лекцій, її можна використати й у навчальному процесі.
в книзі представлена безліч нових алгоритмів з максимально вичерпними поясненнями й аналізом. Нова форма викладу матеріалу й докладні, оригінальні малюнки із супровідними коментарями істотно поліпшують подання матеріалу. Третьому виданню властив удале сполучення теорії й практики, що зробило книгу Седжвика безцінним посібником для сотень тисяч програмістів!
книга містить 16 глав, згрупованих у чотирьох основних частинах: аналіз і фундаментальні основи, структури даних, сортування й пошук. Наведені в ній описи покликані познайомити читачів з основними властивостями максимально широкого кола базових алгоритмів. Описані тут алгоритми знаходять широке застосування протягом довгого років і є істотно важливими як для професійних програмістів, так і для вивчаючі комп’ютерні науки.

Download part 1 — 30Mb
Download part 2 — 2Mb (sorry!!!)

RAR password — Notsaint