Книга Навчання дона Хуанакарлос Сезар Арана Кастанеда
карлос Кастанеда. Навчання дона Хуана: Шлях пізнання індіанців племені яки

«Навчання дона Хуана» — перша книга «спиритуального серіалу» Карлоса Кастанеди, що познакомили увесь світ з духовною спадщиною мексиканських індіанців. Побачивши світло в 1968 році, цей незвичайний добуток відразу здобув фантастичний успіх, було переведено на 17 мов і дотепер є одним із супербестселерів.

имя Карлоса Кастанеди добре відомо в усьому світі. Уже його перший добуток, що вийшов в 1968 році під назвою, що інтригує, «Навчання дона Хуана: шлях пізнання індіанців племені яки», мало фантастичний успіх: за короткий строк бути продано 300 тисяч екземплярів. Це надихнуло автора на видання цілої серії книг, у яких він із заворожливими подробицями описав свою подорож за межі звичайної реальності, в інший світи. Протягом наступних тридцяти років вийшло ще з десяток книг «спиритуального серіалу», і кожну очікували успіх і популярність. Вони породили обширнейшую літературу й були переведені на 17 мов. Можна сказати, що перед читачем «антропоэтический трилер», оповідання про духовний шлях людини, що жадає знайти волю й справжні знання на «шляху із серцем».

«Шлях із серцем не є дорога безперервного самоаналізу або містичного польоту, це шлях залучення радостей і сумів миру. Цей мир, де кожний з нас зв’язаний на молекулярному рівні з будь-яким іншим дивним і динамічним проявом існування, — цей мир є мисливським угіддям воїна».

Download 0.32 MB

Mirror

Password: www.goldbook.ws