Книга Особлива реальність

Карлос Сезар Арана Кастанеда
особая реальність

в 1961 року Кастанеда вивчав лікарські рослини й познайомився зі старим індіанцем Хуаном Матусом. Так почалася багаторічна подорож Кастанеди за межі звичайної реальності, в інший світи, із заворожливими подробицями описані ім.

имя Карлоса Кастанеди добре відомо в усьому світі. Уже його перший добуток, що вийшов в 1968 році під назвою, що інтригує, «Навчання дона Хуана: шлях пізнання індіанців племені яки», мало фантастичний успіх: за короткий строк бути продано 300 тисяч екземплярів. Це надихнуло автора на видання цілої серії книг, у яких він із заворожливими подробицями описав свою подорож за межі звичайної реальності, в інший світи. Протягом наступних тридцяти років вийшло ще з десяток книг «спиритуального серіалу», і кожну очікували успіх і популярність. Вони породили обширнейшую літературу й були переведені на 17 мов. Можна сказати, що перед читачем «антропоэтический трилер», оповідання про духовний шлях людини, що жадає знайти волю й справжні знання на «шляху із серцем».

«Шлях із серцем не є дорога безперервного самоаналізу або містичного польоту, це шлях залучення радостей і сумів миру. Цей мир, де кожний з нас зв’язаний на молекулярному рівні з будь-яким іншим дивним і динамічним проявом існування, — цей мир є мисливським угіддям воїна».

Download 0.32 MB

Mirror

Password: www.goldbook.ws