Книга Приборкування компютера, або Самий повний і зрозумілий самовчитель ПК

Автор : Алекс Экслер

эта книга, написана в дуже легкій і захоплюючій манері, дозволить починаючим користувачам швидко й ефективно приступитися до роботи з персональним комп’ютером, не випробовуючи при цьому ніяких утруднень. Інформація, викладена в підручнику, охоплює досить широкий спектр питань: комп’ютерний комплектуючі, вибір конфігурації комп’ютера при покупці, види периферійних пристроїв, установка й настроювання Windows XP і Microsoft Office 2003, робота із прикладними програмами, запис CD- і DVD-дисків, обробка музики й графіки, захист комп’ютера від впливу вірусів і т.д.

автор книги Алекс Экслер п’ятнадцять років працював у комп’ютерних областях, пройшовши шлях від програміста й мережного адміністратора до керівника великих програмних проектів. Разом з тим Алекс Экслер — відомий письменник, чиї гумористичні добутки («Записки нареченої програміста», «Вечеря в черкеському аулі», «Розповіді сторожачи музею» і ін.) користуються величезною популярністю. Сполучення цих двох факторів — відмінного знання предмета й легені літературного складу — помітно виділяє дану книгу з довгого ряду інших посібників. Читаючи її, ви одержите велике задоволення.

данний підручник буде корисний як новачкам, так і «просунутим» користувачам, які бажають, наприклад, освоїти незнайомі програми, а також хочуть побільше довідатися про «залозу» і периферійних пристроях комп’ютера.

Pdf ; 52.0+46.7

Download part 1

Download part 2