Книга Програмування драйверів Windows

Автор : В.Солдатов

книга являє собою систематизоване введення в програмування драйверів Windows 2000/XP/Server 2003 і Windows 98/Me з використанням Microsoft Windows DDK. Починаючи з розгляду базових понять і термінів програмування драйверів, автор потім докладно розглядає набір програмних засобів, необхідних для розробки драйверів режиму ядра в операційній системі Windows, а після реалізації закінченого драйвера, що дає нагромадження стартового досвіду, переходить до детального розгляду структури драйверів моделі WDM і «драйверов-в-стиле-NT». Докладно розглянуті особливості роботи з пам’яттю в режимі ядра, питання взаємодії з підсистемою уведення/висновку Windows, створення й синхронізації програмних потоків, особливості роботи зі спільно використовуваними даними, процедури для роботи з файлами, текстом, часом і Системним Реєстром у режимі ядра. Розглянуто різні способи інсталяції драйверів — від взаємодії із системним Майстром Установки нових апаратур до динамічного завантаження з використанням сервісів SCM Менеджера. Окрема глава присвячена складанню й налагодженню inf-файлів — питанню, украй по програмуванню, що зачіпає рідко в російськомовній літературі. Зачіпаються також і загальні питання роботи з апаратурами, включаючи огляд шин сучасного комп’ютера — PCI, USB, FireWire, PC Cards. Завершується книга розглядом методів тестування й налагодження драйверів. У додатках приводиться довідкова інформація, корисна розроблювачеві драйверних систем як, втім, і всім професійним програмістам у середовищі Windows.
материал книги дає ясне подання про основні типи даних і структурах драйверів і механізмах їхньої взаємодії з операційною системою. Мінімальною вимогою до читача є гарне знання мови програмування З (без розширень ІЗ++).
книга буде корисна студентам і фахівцям, що цікавиться програмуванням у режимі ядра Windows і розробкою модулів ядра, якими, зокрема, є драйвери.

Формат : Chm
Обсяг : 1,1