Книга Програмування на VBA 2002

Автор : В.Кузьменко

в книзі втримується курс по програмуванню на Visual Basic for Applications (VBA), що є базовою мовою в додатках Microsoft Office (Word, Excel, Access, PowerPoint, FrontPage, Visio і ін.). Книга призначена для початківців програмувати в середовищі Windows із застосуванням Word-, Excel-, PowerPoint-об’єктів.

часть книги присвячена питанням розробки Office-додатків, що використають бази даних, збережених як в окремих файлах, так і на вилучених серверах.

материала книги досить для вивчення основ мови Visual Basic і створення простих макросів, що допомагають автоматизувати рутинну повторювану роботу з документами, електронними таблицями, діаграмами, презентаціями й т.д., а також для розробки досить складних додатків обробки баз даних з використанням діалогових вікон, що забезпечують користувача найсучаснішими интерфейсними засобами.

большинство прикладів у книзі присвячені актуальним у цей час питанням комерційної діяльності, тому книга буде дуже корисної менеджерам різних рівнів, яким, очевидно, і призначений як Microsoft Office, так і убудована мова програмування VBA.

приложения наприкінці книги можуть послужити зручним довідником при роботі як з VBA, так і зі звичайним VB.

Формат : DjVu
Обсяг : 10,7