Книга Роберт Кийосаки, Шэрон Лечтер Богатий тато, бідний тато

Роберт Кийосаки й Шэрон Лечтер переконані, що в школах діти не одержують необхідних знань про гроші й потім все життя працюють заради грошей замість того, щоб змусити гроші працювати на себе

«Існують правила грошей, по яких грають богатие, і є правила, по яких грають інші 95% населення. А ці 95% населення вивчають свої правила в школі й будинку. От чому небезпечно сьогодні просто говорити дитині — більше вчися, шукай роботу. Дитині сьогодні потрібно більше складне утворення, а сучасна система не виконує взяті на себе зобов’язання. Мені плювати, скільки комп’ютерів ставлять у класі й скільки грошей витрачають школи. Як може освітня система навчити предмета, що не знає сама?»

«А як може батько навчити своїх дітей тому, чому не вчить дітей школа? Як ви навчите дитину вважати, що б йому не було нудно? А як ви навчите інвестування дитини, коли ви — батько, самі не вмієте цього робити? Замість того, щоб учити своїх дітей грати в безпеку, я вирішив, що корисніше навчити їх грати в кмітливість».

«Богатий тато, бідний тато» — перша й сама популярна книга Роберта Кийосаки.

Скачати

Дзеркало