Книга Розробка Web-додатків на РНР і MySQL

Автор : Лаура Томсон, Люк Веллинг
Обсяг : 34Mb

книга `Розробка Web-додатків на РНР і MySQL` являє собою всеосяжний посібник зі спільного застосування РНР і MySQL для розробки високоефективних і інтерактивних Web-сайтів з динамічним умістом.

несомненним достоїнством книги є її орієнтація на рішення реальних бізнесів-завдань, що втілено в безлічі типових прикладів, що настільки часто зустрічаються при повсякденній розробці. Серед цих прикладів створення купівельного візка для електронних магазинів, аутентификацияпользователей, генерація динамічних PDF-документів, розробка систем електронної пошти через Web, написання систем підтримки Web-форумів. Крім покрокового аналізу реальних бізнесів-прикладів, у книзі широко розглядається формальний синтаксис і семантика мови РНР, основи побудови додатків баз даних і особливості застосування объектно-ориентированной методології при розробці додатків для Web.

сопровождающий книгу CD-ROM містить тексти всіх прикладів, розглянутих у книзі, а також безліч матеріалу, що виявиться корисним для кожного розроблювача Web-додатків.

несмотря на те що книга, в основному, розрахована на професійних програмістів і розроблювачів, вона принесе безсумнівну користь і як підручник для початківців, хто робить тільки перші кроки в нескінченному світі створення додатків для Internet

Download

RAR password — Notsaint