Книга Самовчитель компютерної графіки і звуку

Автор : Олександр Левин

новая книга автора бестселерів `Самовчитель роботи на компьютере` і `Самовчитель корисних программ` присвячений графічним і музичним програмам.
в першої частини викладені основні способи роботи із самими популярними графічними пакетами Adobe Photoshop (версій 6.0 і 7.0) і Corel DRAW (версій 9, 10 і 11). Докладно розказано про те, як створювати зображення в графічних редакторах, як обробляти фотографії й скановані зображення. Окремі глави присвячені створенню в цих програмах растрової й векторної анімації.
во другої частини книги мова йде про потужний звуковий редактор Sound Forge (4.5, 5.0, 6.0), про многодорожечной програму для створення музичних композицій Cakewalk Sonar XL 2.2, про способи обробки звуку (эквалайзерах, ревербераторах, компресорах, флэнджерах і ін.). Докладно розглянута робота із програмними синтезаторами й сэмплерами — як з комплекту Cakewalk Sonar, так і від незалежних виробників (GigaStudio 2.5 і Kontakt 2.0).
особое увага звертається на типові помилки початківців. Розглянуто способи практичної роботи зі звуком і музикою, спеціальні прийоми й хитрості.

Формат : Pdf
Обсяг : 52,6