Книга Самовчитель PHP 5

Автор : Д.Н. Колисниченко
Обсяг : 5Mb

данная книга є чудовим навчальним посібником, що дозволяє швидко освоїти й ефективно використати РНР. Тут ви знайдете все, що для цього необхідно: від опису настроювання РНР, основ CGI і базових конструкцій мови, до роботи із сесіями, каналами, сокетами й іншими спеціальними технологіями РНР. Особливе місце займає розгляд взаємодії РНР із базами даних. У книзі розглянуті, як MySQL, так і SQLite, підтримувана РНР 5. При всьому при цьому, книга максимально орієнтована на досягнення реальних практичних результатів. У деталях описано, як створити на РНР свою гостьову книгу, чат, форум, поштове розсилання на сайті, новостную стрічку й навіть Інтернет-магазин. Наведено готові скрипти.
отдельно розглянута методика створення системи автоматичного керування вмістом сайту («движка»). Така система дозволить вам максимально спростити підтримку й відновлення свого сайту. Крім створення своїх скриптов, наведений опис професійних продуктів (безкоштовного й відкритих): форуму РНРВВ і системи PHP-Nuke. Ці продукти застосовуються на величезній кількості сайтів і дозволяють «двічі не винаходити велосипед», а використати вже готові рішення.

книга відрізняється простотою і ясністю викладу матеріалу. Написана досвідченим і відомим автором. Кращий вибір для початківців вивчати РНР.

Download

RAR password — Notsaint