Книга Шрифти. Розробка й використання

Автор : Г.Баришників,А.Бизяев

шрифт — найважливіша складова будь-якої друкованої продукції. C настанням комп’ютерної ери у видавничій справі видима простота застосування шрифтів, а також можливість необмеженого вибору привели до того, що виявилися забуті основні практичні й эстетические правила застосування шрифтів. Провідні спеціалісти в області розробки й використання шрифтів діляться секретами своєї «шрифтової» кухні. Докладно розглядається «життя» шрифтів у комп’ютері, проблеми, зв’язані зі шрифтами, що виникають при верстці й оформленні видань, а також юридичні аспекти розробки й застосування шрифтів.

книга була видана майже 10 років тому. І дотепер не втратила актуальності, тому що за десять років технології створення й використання шрифтів практично не змінилися.
спустя цей час з’явилися нові технології (наприклад — OpenType шрифти), і багато чого б у книзі настав час обновити (опис програм, використовуваних для редагування шрифтів, створення й особливості проектування азіатських шрифтів, використання шрифтів в Mac OS X), дещо викинути (роботу зі шрифтами в Windows 3.1/9x), але в цілому книга досить інформативна й основний упор у ній зроблений на саму теорію, яка не змінилася й ще не зміниться дуже довго.

Pdf ; 4.7