Книга Скульптурирующий масаж

Назва: Скульптурирующий масаж
Автор: Гребенников А.І.
Видавництво: Наука й техніка
Рік: 2007
Сторінок: 213
Формат: djvu
Розмір: 5,18 Мб
ISBN: 978-5-94387-341-6
Якість: середнє

Скульптурирующий масаж — це на сьогоднішній день одна із самих популярних методик корекції фігури, ефективність якої доведена численними дослідженнями. Ця техніка мануальних впливів офіційно визнана в Росії й сертифікована Європейською Федерацією масажу й ароматерапии (IFPA IGPP), широко застосовується в Європі й деяких країнах Південної Америки.
На відміну від інших масажних методик подібної спрямованості, авторська методика скульптурирующего масажу А.И.Гребенникова — це не просто сукупність окремих прийомів, але й особлива їхня послідовність, з обліком жіночих місячних циклів і фаз місяця. У цьому виді масажу пильна увага приділяється виборчому впливу на певні зони, сила й техніка якого варіюються залежно від цілей масажу, що збільшує його результативність удвічі в порівнянні із класичним масажем.
Крім того, скульптурирующий масаж не передбачає хворобливих і твердих прийомів, всі його процедури нескладні у виконанні й цілком приємні для пацієнтів. При цьому курс такого масажу дозволяє домогтися значного зменшення обсягів підшкірно-жирової клітковини й помітно поліпшити форми тіла.