Книга Ультразвукове дослідження опорно-ру…

Назва: Ультразвукове дослідження опорно-рухового апарата в дорослих і дітей: Посібник для лікарів
Автор: Зубарєв А.Р., Неменова Н.А.
Видавництво: Видавничий будинок Видар-М
Рік: 2006
Сторінок: 136
Формат: pdf
Розмір: 7,36 Мб
ISBN: 5-88429-091-8
Якість: відмінне

Даний посібник підготовлений на кафедрі ультразвукової діагностики ФУВ ГОУ ВПО Російського державного медичного університету. У книзі представлені розділи, присвячені нормальної й ультразвукової анатомії суглобів і мягкотканних структур (сухожиль, зв’язувань, м’язів) з урахуванням вікових особливостей. Детально описані методики ультразвукового дослідження
Широко представлена ультразвукова семіотика патологічних змін опорно-рухового апарата, проведена паралель між патоморфологическими змінами, клінічними проявами й ультразвуковими ознаками ряду захворювань опорно-рухового апарата.
Показані можливості сучасної ультразвукової діагностики, засновані на нових ультразвукових технологіях.
Важливої складової книги є діагностика патологічних станів опорно-рухового апарата в дітей, особливо першого року життя, що на даний момент продовжує залишатися однієї з найбільш актуальних проблем сучасної ортопедії.
У посібнику представлено 170эхограмм і схем, що допомагають сприйняттю матеріалу починаючими фахівцями ультразвукової діагностики.
Призначено для лікарів променевої діагностики, травматологів, ортопедів, хірургів, терапевтів, педіатрів і лікарів сімейної медицини. Може використатися як посібник для студентів, ординаторів і лікарів сімейної практики