Книга Як стати хакером.

Автор: Максим Левин
как стати хакером. Інтелектуальний посібник з хакингу й фрикингу.

хакинг — це мистецтво злому всіляких систем і доведення даного процесу до висот технічної добірності. Після 2000 року поняття «хакер» остаточно змінилося. Це пов’язане з появою «хакеров вандалів». Ні, не хакеров, у споконвічному розумінні цього слова, але називающими себе імен але так, а так званих зломщиків — крэкеров.

Хакерский погляд на мир не обмежується лише культурою хакеров-программистов. Є люди, що застосовують хакерский підхід і до інших речей, начебто електроніки або музики. У дійсності ви можете зустрітися із цим підходом на вищих рівнях будь-якої науки або мистецтва. Софтверние хакери визнають таких близьких за духом людей і теж можуть називати їх «хакерами», деякі навіть проголошують, що хакерская природа насправді не залежить від середовища, у якій працює хакер. У цій книзі ми зосередимося на навичках і підходах софтверних хакеров, а також на традиціях тієї загальної культури, що породила термін «хакер».
также ви довідаєтеся про дефекти в системі безпеки, автор поділиться з вами думками про хакинге, уведе вас у хакинг UNIX і ftpd і анонімний ftp, ви довідаєтеся, як зареєструватися під чужим ім’ям, «троянських конях», про хакинге й Internet, помилкових DNS запитах в Internet і про багатьох інших цікавих речах.
в книзі досить докладно описані застосовувані хакерами програми й інструменти, стратегії злому, методи створення надійного й ефективного захисту від атак хакеров, докладно обговорюються різні фактори, що впливають на захист мережі, наведені конкретні рекомендації зі створення різних систем безпеки й приклади конкретних атак хакеров. Значна увага приділена опису систем злому Windows NT, Linux і Unix і специфічним для цих систем методам вторгнення.
в загальному, ця книга присвячена російському хакерскому співтовариству. Його етиці, гумору, жаргону, ну й, звичайно, методам роботи. Своїм завданням автор не ставить навчати читача мистецтву хакинга — мова йде про винятково просвітніх цілях для тих, хто звик вивчати всі «самопалом» і так збирається продовжувати. Тут зібрані матеріали, переведені й оброблені різними хакерами. Переробка у відповідності зі стилістикою російської мови часом спотворила текст, але не технічні терміни, які місцями залишилися не переведеними. Тим, хто бажає стати «киллером на чате» або «изгаляться» по-іншому, автор радить звертатися до джерел більше «компетентним» і ризикує повторитися, що ця книга призначена для вдумливих і рішучих.

Скачати 0.76 MB