Pro-Xanthine 500 від Finaflex

2-25-2018

Pro-Xanthine 500 від Finaflex – суперконцентрований жиросжигатель з найпотужнішим стимулюючим ефектом. Препарат настільки потужний, що навіть виробники не рекомендують приймати більше однієї капсули в день. В першу чергу з організму виходить зайва «вода», а якщо трохи попрацювати фізично, то активізується ліполіз – перетворення жиру на енергію. Якщо тренування атлета регулярні, навіть з вживанням фастфуду можливо скинути від 10 кг ваги за рахунок жирових відкладень і води. Більш серйозний підхід дозволяє позбутися до 20-30 кг маси, без втрати м’язових обсягів. Крім того, активні компоненти добавки настільки правильно підібрані за поєднанням і пропорціям, що крім жироспалюючого і стимулюючого ефекту відзначається підвищення силових показників. Так, за одне тренування можна збільшити сумарний тоннаж на 15-20%.

Дія Pro-Xanthine 500

  • Сприяє ефективному зниженню ваги за рахунок вісцерального і підшкірного жиру
  • Помітно підвищує силові показники в багатосуглобних вправах
  • Збільшує ментальну концентрацію, увагу і мотивацію
  • Позитивно впливає на розумові та когнітивні здібності
  • Позбавляє від апатії, депресії і небажання що-небудь робити (тренуватися, вчитися, працювати)
  • Колосальна підвищення продуктивності і витривалості
  • Стабілізує гормональний фон

Активні компоненти Pro-Xanthine 500 Finaflex

В основі препарату переважають нейрометаболічні стимулятори, адаптогени, жироспалювачі загальної і локальної дії, а також антиоксиданти. Останні включені до складу не випадково, адже вживання Pro-Xanthine 500 підвищує продуктивність в кілька разів, що спричиняє утворення вільних радикалів і, як результат, токсинів. Переважно всі компоненти рослинного походження: екстракти, пудра ягід, витяжка з цитрусових.

Крім того, до складу входять спеціальні компоненти, серед яких:

Сульбутіамін – похідна тіаміну – проникає через гематоенцефалічний бар’єр ефективніше тіаміну. Позбавляє від апатії і небажання тренуватися. Також сульбутіамін при більш високих дозах використовується для лікування астенії. Особливо сульбутіамін необхідний людям, що тренуються щодня.

У складі Pro-Xanthine 500 присутній b-Phenethylamine HCl, проте в мінімальних профілактичних дозах – нижче забороненої норми. Його ефект помітний вже через 30 хвилин після споживання капсули: підвищення настрою і працездатності, також збільшуються силові і витривалість. Час між підходами, незалежно від інтенсивності і навантаження, зменшується до 30-50%. Таким чином можна спалити в два рази більше калорій або підвищити сумарний тоннаж в 1,5-2 рази за одне тренування.

Горденін в поєднанні з екстрактом китайського лимоннику нормалізує гормональний фон (особливо гормони, що регулюють вагу) і активізує локальний ліполітичний ефект – спалювання жиру в проблемних місцях при цільових тренуваннях.

Рекомендації щодо застосування Pro-Xanthine 500 Finaflex

Випивайте не більше однієї капсули за добу: вранці або перед тренуванням. Не рекомендовано приймати препарат за 8 годин до сну. Дієтологи компанії Finaflex настійно не рекомендують приймати Pro-Xanthine 500 більше 45 днів, в іншому випадку організм не буде сприймати добавку як жироспалювач – ефективність буде падати. Відпочинок між курсами – не менше одного місяця.

Джерело: http://fineworld.info/chto-daet-sportivnoe-pitanie-nesportsmenam/