Що таке магнітна фарба

3-16-2017

Магнітні дошки сьогодні стали настільки популярні, що вже мало кого можна ними здивувати. Тим не менше останнім часом на ринку стали з’являтися нові покриття, які дозволяють перетворити будь-яку гладку поверхню в магнітну, при цьому не маючи обмежень ні за формою, ні за розміром. Мова йде про спеціальних магнітних фарбах, які також іноді називають магнітними ґрунтами.  Пропоную магнитная краска купить за доступною ціною

Суть дії магнітної фарби або магнітного грунту полягає в тому, що вони не є магнітом і не маючи випромінювання, легко притягуються звичайними магнітами і магнітними утримувачами, завдяки рівномірно зваженим у них металевих частинок. Серед низки особливостей — можливість використання разом з будь-якими іншими фарбами поверх магнітного шару. Хочете отримати аналог магнітно-маркерної дошки потрібного вам розміру, форми і без проблем з розміщенням в кімнаті – будь ласка. Нанесіть на стіну, меблі та предмети інтер’єру спочатку магнітну фарбу, а потім маркерную, і ваше магнітно-маркерное покриття готове. Тепер ви можете малювати на цьому покритті маркерами, і кріпити до нього магніти.

Легко, функціонально, економно, не займає місця, не вимагає утилізації, безпечно, нетоксична – і це неповний перелік переваг таких фарб. Магнітно-грифельное покриття виходить також просто – спочатку наноситься магнітна фарба, а зверху грифельна – малюйте на отриманій поверхні крейдою і кріпіть до неї магніти.