Как выбрать книгу по душе? Какие люди — такие книги

Як вибрати книгу до душі

Нещодавно я розмовляв зі своєю сестрою в Росії, яка народила вже другу дитину. Вона скаржилася мені на те, що їй стало дуже нудно жити в ролі мами, і тому другий дитина, напевно, буде останнім. Мене зацікавила ця проблема, і її рішення, напевно, почасти було знайдено. Кращий засіб від нудьги – це хороша книга, яка дозволить розкрити себе внутрішньо, зробить повсякденне життя більш насиченим і багатше. Але як зрозуміти, що книга хороша?

Щоб прогулянка за покупками перетворилася в щось більше, ніж просто закупівля продуктів харчування, рекомендую заглянути по дорозі в книжковий магазин. На полицях книжкових магазинів представлений деколи просто неймовірний вибір. Визначитися з вибором при такій кількості — дуже складно, особливо, якщо не знати деяких тонкощів книжкових продажів. Знання цих тонкощів допоможе самостійно зробити правильний вибір і купити книгу, яка розвіє атмосферу рутини.

Щоб зрозуміти, що вам потрібно, для початку давайте зорієнтуємося в тому, що ви зазвичай читаєте, і що з прочитаного вам сподобалося

Склавши для себе якийсь список в такому ключі, ви зможете проконсультуватися у консультантів в одному з книжкових магазинів, і вони підберуть для Вас літературу, яку, можливо, Вам цікаво буде почитати. Зайдіть в один з мережі книжкових магазинів «e-knigka», тут вникнуть у суть Вашого бажання і підберуть для Вас саме те, що Вам потрібно.

Для любителів новинок будуть цікаві ті книги, які розставлені на рівні очей

У «e-knigka», всі новинки і бестселери розставляють на рівні очей. Це одне з головних правил маркетингу – позиціонування. Всі популярні і нові книги від відомих письменників завжди розставляють на рівні очей.

Жіночі романи і детективи, існують у двох категоріях

Одні з них не потребують представлення, інші, більш яскраві приклади, розставляються так само на рівні очей, тільки в розділі жіночих романів. Тут є захоплюючі літературні твори з сучасним сюжетом, на хвилюючі теми.
Жіночі романи можуть бути дуже захоплюючими

У м’яких обкладинках розставлені на полицях детективи і романи від популярних авторів, які пишуть для жінок. Такі книги не виставляються особливо на увазі, так як це особливий вид популярної літератури, на який завжди є попит. Та й у кожного читача є свій улюблений письменник. Не перестають радувати своїх шанувальників новинками: Дар’я Донцова, Тетяна Грамаш, Устінова, Адвокат, Тетяна Полякова та інші майстри детективного жанру. Можна почати читати абсолютно з будь-якої книги. Новинки, як правило, виставляються на перші місця, хоча і самі консультанти вже важко сказати, що з представленого на полицях є новинками.

Бувають і такі випадки, коли жінка вперше бере в руки книгу

Це виглядає досить смішно. Коли я працював консультантом в e-knigka, одна дівчина, в жовтій міні-спідниці, зовсім розгубилася з вибором. Тоді, я її запитав, що вона шукає. З її відповіді, я зрозумів, що дівчині цікавий особливий жанр, де кров і насильство. Ну що ж, це бажання читача. І я її провів у відділ жіночої літератури, де можна було виконати її бажання.
Книга — кращий засіб від нудьги

Для людей, які не орієнтуються, яку книгу вибрати, є розділи, де представлені книги в двох категоріях російської та іноземної. Тут представлені популярні видання для вузького кола читачів. Безліч новинок з Азії представлені на окремому стелажі. Є спеціально відведений зал для книг на тему фантастика, і книги, по яких були зняті фільми. Якщо Вам сподобався фільм, знятий за якимось твором, спробуйте прочитати книгу, книга завжди набагато цікавіше.

Відвідайте книжковий магазин, і Ви обов’язково знайдете для себе цікаву книгу. Проконсультуйтеся у консультантів в книжковому магазині, вони допоможуть Вам відшукати саме те, що Вам потрібно. Повинен зауважити, що в мережі магазинів «e-knigka», працюють справжні професіонали, які без праці можуть відповісти на питання, яке Вас цікавить. Приємного Вам дозвілля.