Як вибрати мінімийку Karcher і на що звернути увагу при покупці

1-24-2020

Власники приватних будинків, дач, гаражів, а також транспортних засобів добре знають, як складно якісно очистити поверхню, постійно знаходиться під відкритим небом. Особливі труднощі виникають тоді, коли є необхідність вимити Дах, фасад, човни, садові меблі, паркан, ворота і багато іншого. Але спочатку хочу порекомендувати почитати про мінімийку Karcher на їх офіційеому сайті https://www.kaercher.com/ua-uk/home-garden/minimiiki.html. Щоб істотно полегшити виконання завдань такого плану, сучасний ринок пропонує універсальний пристрій-мийки, що працюють під тиском. Вони дозволяють не тільки оптимізувати мийний процес, але і значно економлять воду, при цьому не надаючи ніякого шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Мінімийки високого тиску Karcher: основні характеристики

Всесвітньо відому популярність мають німецькі мінімийки Karcher. Компанія Karcher пропонує величезний вибір продукції, гарантуючи найбільш підходящий варіант для кожного споживача. Щоб не помилитися з вибором, бажано врахувати деякі параметри цих виробів, при цьому до самих основних відноситься наступне:

тиск-вимірюється в барах і вказує на загальну потужність апарату; побутові моделі забезпечують 100-160 бар, для продуктивного миття автомобіля цілком достатньо буде 120-130;
продуктивність-вказується в літрах рідини, яку пристрій здатний «видати» протягом 60 хвилин, середній показник від 7 до 12 літрів;
вага і габарити – чим мінімийка Керхер легше і ергономічніше, тим зручніше її транспортувати;
споживання електроенергії;
допустимий максимум температури води-фактор, безпосередньо впливає на зносостійкість агрегату;
місткість бака-вимірюється в літрах, передбачає певну кількість часу для безперервного циклу функціонування.


Мінімийки високого тиску Karcher: Класифікація

В цілому німецький виробник розробив шість серій побутових пристроїв даного типу, з другої по сьому включно. У свою чергу, фахівці об’єднують всі модельні ряди в три класи, а саме:

Початковий рівень (К-2). Їх відмітна особливість-невисока ціна, невелика вага, незначні габарити, компактність, і, відповідно, невисока продуктивність. Такі вироби призначені для періодичного використання, коли власнику потрібно очистити невелику площу. Пристрої зазвичай виконуються з пластика і забезпечують невисокий тиск – 100-110 бар.
Мийки Karcher середнього класу (К3-К5). Користуються високим попитом завдяки відмінному співвідношенню ціни і якості. Насос цих апаратів виготовляється, переважно, з силуміну, а тиск знаходиться на рівні 120-140 бар. Даний клас відрізняється від попереднього тим, що вода в них може подаватися і під напором, і самопливом — на якості роботи це ніяк не відобразиться;


Пристрої екстра-класу (К6-К7). Для тих, кому потрібно видаляти стару бруд з різних поверхонь, краще вибрати модель з цієї категорії. Апарати даного типу мають високу потужність, можуть давати тиск в 15-160 бар, а їх насоси виконуються з латуні. Як правило, такі вироби мають барабан, куди складається шланг, великі і надійні колеса, систему автоматичного дозування миючих засобів.


Як вибрати мінімийку для особистого користування – вирішувати тільки вам. Для цього потрібно заздалегідь визначити фронт передбачуваних робіт для того, щоб в подальшому ви змогли отримати максимальну ефективність використання агрегату.

Говорячи про основні критерії вибору, не варто скидати з рахунків такий важливий фактор, як комплектація. Як правило, для побутового застосування досить стандартних доповнень. Проте, окремо придбані щітки роблять роботу пристрою набагато продуктивніше, допомагаючи усувати найскладніші забруднення. Найголовніше при цьому – правильно вибрати допоміжні аксесуари, щоб вони працювали в подальшому за призначенням.

Купуючи пристрої високого тиску Karcher, ви забезпечуєте себе обладнанням, яке гарантує неперевершений комфорт в поєднанні з високою ефективністю в роботі.