Як вибрати пам’ятник

10-20-2021

Надгробки-це давня традиція, пов’язана зі смертю, коли вважалося, що для того, щоб мертві залишалися в могилі, над могилою повинні бути поміщені великі купи каменів (або піраміди з каменів).

Вибираючи пам’ятники на сайті https://omega-ritual.com.ua/ на могилу, потрібно визначитися з типом надгробка. Знання цвинтарних правил і обговорення варіантів з місцевою компанією з виготовлення пам’ятників «єврограніт», дозволить вам прийняти потрібне рішення. 

Тематика надгробків

Сьогодні і протягом сотень років граніт є найбільш затребуваним матеріалом для надгробків. Багато надгробків прикрашені не тільки ім’ям і датами покійного, а й різною символікою. Ви можете вибрати особливу, що відображає важливий аспект життя або інтересів покійного (те, чим він вам запам’ятався за життя) тему, або просто одну з багатьох поширених символічних тем, таких як:

  • релігія;
  • ангели;
  • голуби;
  • квіти;
  • хрести;
  • моляться руки;
  • емблеми, що представляють хобі і т. Д.

Існує велика різноманітність красивих гранітних каменів і стилів при виборі пам’ятника для вашої коханої людини. Надгробки на кладовищі-це спосіб назавжди запам’ятати кохану людину. Може бути запропонована фахівцями компанії тема приголомшить вас, і ви знайдете саме те, що шукаєте, тому що ніколи не буває ідеальних слів або ідеального каменю, щоб продемонструвати значення вашої коханої людини для оточуючих і для вас особисто.

Стилі надгробних пам’ятників

Можливі такі варіанти:

1. Вертикальні-самі традиційні надгробки. Зазвичай меморіали такого типу виготовляються з граніту, мармуру або вапняку, проте найчастіше використовується граніт. Вони встановлюються вертикально і передбачають широкий спектр стилів, форм і кольорів.

2. Плоскі надгробки також дуже поширені і можуть варіюватися за розміром і формою. Вони можуть бути врівень з землею або навіть трохи підняті і нахилені. Ці типи надгробків найчастіше також формуються з граніту, але іноді можуть поєднувати дорогоцінний гранітний камінь з бронзою для унікального і красивого вигляду.

3. Індивідуальні надгробки також є одними з найпопулярніших стилів через їх унікального способу донести пам’ять про кохану людину.

Навряд чи існує межа фантазій для вибору форми або розміру надгробків, що відображають життя вашої близької людини.

У компанії з різання пам’ятників з граніту прекрасно розуміють, як важкий вибір надгробків на кладовищі і тому докладуть всіх зусиль, щоб створити знакові і красиві пам’ятники за прийнятною ціною, які будуть служити вічним нагадуванням про вашу кохану людину.